Ślubne SOS – Pani Magdalena

by

 

Pronovias_FABULA (1)Dzień dobry.

Mam na imię Magda. Wychodzę za mąż 26 kwietnia 2014r. Wybrałam już swoją suknię, gdy tylko ja przymierzyłam wiedziałam, że innej już nie chcę. Jestem wysoka, szczupła, ale też mam kobiece kształty. A ta suknia prezentuje wszystko to co najlepsze. Model sukni to Pronovias Fabula. Suknia jest delikatna i chciałabym, aby też była taka cała stylizacja.

Mam jednak problem w wyborem dodatków. Lubię prostotę, ale pewne sprawy nie dają mi spokoju. Oto one:

-okrycie wierzchnie – będzie mi na pewno zimno w kościele, a nie wiem co założyć. Myślałam o delikatnym koronkowym, tiulowym bolerku, ale może być zbyt cienkie. Myślałam również o białym, kolorowym sweterku. Albo zupełnie inne okrycie. Nie wiem co będzie lepsze.
-welon – mimo, iż do sukni pasuje długi welon nie jestem do niego przekonana. Głównie ze względu na okrycie, które będę musiała mieć. Nie chcę wyglądać jak choinka na wiosnę. Myślałam raczej o delikatnym, welonie mgiełce do łokcia.

-włosy na pewno chcę mieć upięte z tyłu, rozpuszczone. Nad welonem myślałam o ozdobnej spince, chyba, że welon miałby ozdobny grzebyk. Jestem brunetką.

-biżuteria – nie mam żadnego pomysłu.

-bukiet – w zależności od reszty stylizacji. Ale jeśli chodzi o kolory to róż, lawenda (kolory dekoracji sali weselnej).

-buty – baletki lub na obcasie max 5 cm, z jakimiś subtelnymi dodatkami.

Nasze propozycje:
Suknia jest dość prosta jednak ciekawa w kroju i naszym zdaniem nieco nawiązuje do stylu greckiego. Dlatego też welon nie jest koniecznością i może Pani rozważyć także inne dodatki np. opaski lub grzebyki. Takie ozdoby pasują zarówno do włosów upiętych jak i rozpuszczonych. Grzebyk może być także połączony z welonem http://novia-blanca.pl/pl/c/Welony/73 Kwiecień to faktycznie miesiąc w którym pogoda często nas nie rozpieszcza dlatego uważamy, że delikatny sweterek będzie odpowiednim okryciem. Także prosta narzutka ( stylizacja druga) pasowałaby idealnie.

 

Downloads37 Downloads38 sos814 sos815 sos816 sos817 sos818

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

1 Comment on Ślubne SOS – Pani Magdalena

  1. Magda
    25 listopada 2013 at 21:31 (4 lata ago)

    Dziękuję za porady. Dobrze jest mieć to zobrazowane :)

    Odpowiedz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *