Ślubne SOS – Pani Magdalena

by

 

sweetWitam,

 

Piszę do Państwa bo pogubiłam się w przygotowaniach do ślubu. Data ślubu to 21 czerwiec 2014. Niby wszystko sobie w głowie poukładałam i od dawna wiedziałam że ma być niebanalnie, żółto i wesoło. Niestety moje wyobrażenia na każdym kroku są weryfikowane i w tym momencie po zamówieniu sukienki moja wizja ślubu w stylu vintage z żółtymi dodatkami gdzieś się pogubiła.

 

Suknia którą wybrałam to Sweetheart model 6008 ale z małymi zmianami. Pasek będzie prosty kryształowy, dodatkowa zmiana to bluzeczka siateczkowa bez rękawa z dekoltem w lekką łódkę (którą oczywiście można ściągnąć). Na głowę toczek. To jest to co zamówiłam a teraz nachodzą mnie wątpliwości czy to dobry wybór.

Zawsze myślałam że moja suknia ślubna będzie śnieżnobiała niestety poinformowano mnie że taka koronka niekorzystnie wygląda w takim odcieniu dlatego suknia będzie w kolorze śmietankowym, złamana biel. Czy w związku z tym kolorem sukni żółte dodatki to nie błąd?

Proszę o opinię na temat mojego wyboru, może coś zmienić? Nie mam pomysłu na dodatki i buty. Wiem jedynie że bardzo chciałabym aby mój bukiet był z gipsówki ale czy w związku z żółtym kolorem przewodnim nie dodać do niego żółtych kwiatów? Jak połączyć to wszystko aby stworzyło niebanalną całość?

 

Bardzo proszę o pomoc.

Nasze propozycje:

Aby stylizacja nabrała klimatu vintage trzeba rozważnie dobrać wszystkie dodatki. Toczek zdecydowanie nawiązuje do stylu retro ( jednak nie widząc go nie możemy stwierdzić czy pasuje do sukni). Przedstawiamy także inne propozycje dodatków na głowę, które pasują do sukni i tego stylu ( woalki, opaski…). Aby wprowadzić kolor przewodni ( w Pani opisie nie pojawia się w żadnym elemencie stylizacji) warto zastanowić się nad żółtymi butami i wspomnianymi przez Panią kwiatami. Do gipsówki pasować będzie np. kraspedia, jaskier. Żółć pasuje do złamanej bieli, nie ma zatem potrzeby, aby zmieniać kolor przewodni.

 

Downloads27 Downloads28 Downloads29 przy uchu sos756 sos757

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter
You might also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *