Ślubne SOS – Pani Magda

by

tangoo

Witam, mam na imię Magda, ślub odbędzie się 17 sierpnia br. (!). Jesteście moja ostatnią deską ratunku:)
Wybór sukni padł na model Moonlight Tango T 604 w kolorze bieli i mam ogromny problem z dodatkami! Buty – sandałki w kolorze białym z odkrytymi palcami i piętą, niewielki obcas 7 cm.
Jestem szatynką, mam 168 cm wzrostu, rozmiar M, kręcone włosy do ramion, piwne oczy oraz śniadą karnację.
Suknia ma charakterystyczny tył do którego ciężko dobrać welon. Myślałam raczej o włosach upiętych na bok oraz ewentualnie srebrnej biżuterii do włosów.
Bukiet- ze względy na garnitur narzeczonego w kolorze chabrowym, wybór wydawało by się padł na niebieską tonację ale jakoś nie jestem przekonana do końca. Na dzień dzisiejszy zastanawiam się nawet nad pomarańczem hmmmm? Ciężko się zdecydować:)
Jaki makijaż?
Będę bardzo wdzięczna za pomoc za pomoc w doborze dodatków oraz biżuterii.

Nasze propozycje:

Pomysł z kontrastowym kolorem to strzał w dziesiątkę! Zbyt dużo niebieskiego byłoby w Państwa stylizacji gdyby jeszcze Pani dodatki były w 100% niebieskie. Pomarańcz, róż, zieleń – takie kolory świetnie wyglądają z chabrowym. Jeśli chodzi o buty to ma Pani bardzo sprecyzowane życzenia – pozostaje poszukać w sklepach. My niestety w ślubnym SOS nie jesteśmy Pani wskazać gdzie takie dokładnie obuwie nabyć. Z naszego punktu widzenia warto jednak rozważyć sandałki z zakrytą piętą – są bardziej stabilne, co przydaje się w tańcu!

sos1750 sos1751 sos1752

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *