Ślubne SOS – Pani Magda

by

margarett

Moja sukienka to model Finezja z kolekcji Margarett. Nie jestem jeszcze przekonana do samego koloru sukni (ivory/biel?) oraz dodatków (welon/woalka?). Chciałam do niej dołożyć delikatny pas w talii z kryształkami. Jestem blondynką (włosy prawie do pasa) o bardzo delikatnej urodzie (bardzo jasna skóra, niebieskie oczy). Na
co dzień prawie wcale się nie maluję i nie lubię mocnych makijaży. Mam 175cm wzrostu (pan młody ma 195cm wzrostu więc obcas też może być wysoki) oraz drobną budowę ciała (rozmiar 36). Ślub będzie w połowie lipca poza miastem (jezioro, las itp,). Nie wiem jak dobrać dodatki i fryzurę do tej sukienki aby nie wyglądać jak dziewczynka „komunijna”. Bardzo podobają mi się kolorowe bukiety złożone z różnych kwiatów. Nie chciałabym również kupować białych butów. Proszę o pomoc.

Nasze propozycje:

Jeśli chodzi o odcień sukni to nie widząc Pani nie jesteśmy w stanie stwierdzić czy jest Pani lepiej w śnieżnej bieli czy w ivory. Z doświadczenia wiemy, że Panie o typowo słowiańskiej urodzie w czystej bieli czują się blado i nijako. Oczywiście wybór zależy od Pani, ciężko nie widząc Pani nam w tej kwestii doradzać. Kolorowe bukiety wyglądają bardzo radośnie i są idealne na letni ślub. Wybierając kolorowy bukiet buty mogą być w kolorze sukni lub w jednym z kolorów, które występują w bukiecie. Jeśli zdecyduje się Pani na kryształowy pas dobrze aby kolczyki też były z kryształków. Do sukni wybrałybyśmy zdecydowanie welon!

sos1162 sos1163 sos1164 sos1165

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

1 Comment on Ślubne SOS – Pani Magda

  1. Eliza
    17 lutego 2014 at 20:43 (4 lata ago)

    Wybrałam tą samą suknię :)

    Odpowiedz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *