Ślubne SOS – Pani Magda

by

la sposaWitam, mam na imię Magda jestem brunetką o figurze klepsydry, wzrost 181 cm, rozmiar 40/42.Nasz ślub odbędzie się 17.05..A ja nadal nie mam wybranych dodatków dlatego proszę o pomoc. Suknia wybrana z La Sposa model- Ilana2014( w moim przypadku suknia ma kilka zmian: nie ma trrenu a koronka z przodu i na plecach tworzy litere V). Nie wiem jakie dodatki pasuja do takiej suknie.
Kolor przewodni to żółty i jasny fiolet myślałam o biżuteri w takich odcieniach jak również o bukiecie z kwiatów sezonowych ale nie niem jakich i kształa bukietu odpowiedni jest dla mnie?? Ze względu na wzrost będę musiałą ubrać baleriny, myślałam o jednym z kolorów przewodnich, czy zostać przy bieli.??Problem mam także z fryzurą, mam krótkie włosy i jaką dobrać ozdobę do włosów??.Kolor oczu mam zielono-niebieski jaki makijaż będzie odpowiedni??Boję się,że jak uwzględnie za dużo koloru przewodniego na sobie to zrobie wielki bałagan, a ja chce wygladac wiosennie, elegancko ale i romantycznie.

Nasze propozycje:

Ze wględu na to, że musi Pani mieć balerinki zdecydowałybyśmy się na takie w kolorze sukni – nie jest bowiem w Pani przypadku wskazane ani potrzebne przyciąganie uwagi do obuwia. Połączene pastelowego fioletu z pastelową żółcią da subtelny i romantyczny efekt. W maju jest ogromny wybór kwiatów w tej kolorystyce – eustoma, jaskry, goździki, frezje…W zależności od długości i gęstości włosów proponujemy niewielki grzebyk, opaskę ( najlepiej trzyma się na głowie) lub nawet welon. Neutralna biżuteria i makijaż z motywem przewodnim sprawią, że stylizacja nie będzie przeładowana kolorem.

sos1127 sos1128 sos1129sos1130

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *