Ślubne SOS – Pani Magda

by

 

Maggie-Sottero-Spring-2013-Extended-103
Dzień dobry!

 

Mam na imię Magda i już niedługo mój ślub. Suknia, którą wybrałam, jest bogato zdobiona – trochę „oscarowa”  (Sottero and Midgeley – Delanie; zdjęcia w załączniku). Jestem jasną blondynką,mam bardzo długie włosy i piwne oczy, jestem niewysoka.

 

Jeśli chodzi o biżuterię, myślałam o bransoletce i wiszących kolczykach. We włosach marzy mi się ozdobny błyszczący grzebień – zastanawiam się tylko, czy włosy upinać częściowo( co niestety może zasłonić efektowny tył sukni), czy raczej upiąć wszystkie w luźne loki? Dodam, że mam okrągłą twarz, więc wolałabym, żeby chociaż kilka pasemek nachodziło mi na twarz. Chciałabym mieć welon, obawiam się jednak, że do tego typu sukni bardziej będzie pasowała woalka.A jeśli welon, to jaką długość powinnam wybrać, biorąc pod uwagę fakt że jestem niska (160cm wzrostu)?

 

Jeśli chodzi o dodatki – cały czas waham się, czy wybierać jeden kolor przewodni (np liliowy pastelowy fiolet, który jest jednym z moich ulubionych kolorów), czy np wymieszać pastelowy róż, z pastelową pomarańczą i pastelowym jasnym fioletem – czy nie będzie to „zbyt wiele grzybków w barszcz” przy tak efektownej sukni?

 

Będę bardzo wdzięczna za wszelkie inspiracje i podpowiedzi.

 

 Nasze propozycje:
Określenie suknia mianem „oskarowej” jest bardzo trafne. My zdecydowanie podkreśliłybyśmy jej galowy charakter odpowiednimi dodatkami i fryzurą. Jeśli chodzi o biżuterię to w tym w wypadku „im więcej tym lepiej” – ma błyszczeć i lśnić! Trzeba jednak postawić na jakość a nie ilość – kolczyki ( i ewentualnie grzebień ) wystarczą. Włosy nie powinny zasłaniać ozdobnych pleców, które są największą ozdobą kreacji, zatem jeśli zdecyduje się Pani na fryzurę z włosów częściowo rozpuszczonych lepiej zebrać je z boku – warto zainspirować się gwiazdami kina, fryzura ma być ciekawa i zarazem elegancka. Bukiet powienien być prosty, nie ma on odciągać spojrzeń o sukni a być jedynie uzupełnieniem stylizacji. Mieszanka kolorów jest dopuszczalna o ile będą one pastelowe i delikatne, a kwiaty raczej jednego gatunku. Do sukni nie dobierałybyśmy ani woalki ani welonu :) Grzebyk we włosach lub zupełny brak ozdoby będą najlepszym rozwiązaniem. Welon zasłoni plecy, natomiast woalka nawiązuje bardziej do stylu retro a my tą kreację widzimy w eleganckim, „hollywoodzkim”, ponadczasowym wydaniu

sos445 sos446 sos447 sos448 sos449 sos450 sos451 sos452

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *