Ślubne SOS- Pani Ludwika

by

 

sincerity-3751

 

Witam,
jak chyba każda Panna Młoda chcę wyglądać pięknie i wyjątkowo w dniu swojego ślubu. Mam kilka pomysłów i bałagan w głowie. Proszę o pomoc w stylizacji. Moja suknia: http://www.sinceritybridal.com/wedding_dress/3751  (Sincerity 3751).Buty w kolorze ivory wykończone satyną. Ślub 05.07.2014Ze względu na to, że chcemy aby narzeczony miał w kolorze chabru marynarkę i do tego białe spodnie, chcę wprowadzić do sukni element nawiazujący do stylizacji Pana Młodego. Suknie jest bez zdobień, dlatego myślę o wprowadzeniu chabrowego, muślinowego pasa ze spływającymi szarfami na tren (bez kokardy) i aplikacją z szklanych kryształków z przodu na pasie. Proszę o informację czy to jest gustowny pomysł, czy lepiej nie iść w tą stronę.

 

Zastanawiam sie również nad fryzurą. Dodam, że jestem niebieskooką, ciemną blondynką z długimi, prostymi włosami, których nie da się skręcić ani sfalować. Dobrze czuje się w wysokich upięciach. Proszę również o podpowiedź w sprawie biżuterii i bukietu (myślałam o białym).

 

Z góry bardzo dziękuję za konsultację :)

Nasze propozycje:

Jeśli przyszły mąż będzie miał garnitur w tak dominującym kolorze faktycznie warto, aby ten sam odcień pojawił się w Pani stylizacji. Nawet jeśli bukiet będzie biały to może warto dodać do niego kilka kwiatów w mocniejszym, niebieskim odcieniu, aby nie wypaść blado na tle narzeczonego…Do sukni pasować będzie welon taki jak prezentuje modelka. Upięcie nie powinno być zbyt luźne ze względu na mało podatne włosy. Może ono być zarówno wysokie jak i nieco niższe, w zależności od tego czy chce Pani wpiąc welon pod czy nad fryzurą. Niebieski pas może być ciekawym dodatkiem.

sos1442 sos1443 sos1444 sos1445

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *