Ślubne SOS – Pani Klaudia

by

nb798Dzień dobry,

Mój wielki dzień zbliża się nieubłaganie, a ja wciąż mam problemy z doborem dodatków i fryzury. Z suknią nie było żadnych problemów, zobaczyłam ją i wiedziałam, że to ta jedyna, prawie jak przyszły małżonek :)
Suknia Gala, model Kaliope – kolor ecru. Na zdjęciu przedstawiona jest wersja biała, jednak jak dla mnie wręcz raziła na niebiesko, dlatego zdecydowałam się na krem.
Tylko pojawia się problem, jestem raczej zimnej urody, nie lubię złotej biżuterii i nie wiem do końca, czy wybierając srebro przy sukni w ciepłym złotym odcieniu nie „strzelę sobie w kolano”. Dlatego prosiłabym o poradę, czy połączenie sukni ecru ze srebrem, to samo dotyczy biżuterii włosów, jest dopuszczalne, czy moje dodatki po prostu będą się gryzły?
Mam też wątpliwości co do welonu, do tej pory wzbraniałam się i szukałam biżuterii do włosów, po czasie jednak myślę, że to jedyna szansa w życiu na welon i na pewno poczułbym się w nim wyjątkowo w tym dniu. Na tę chwilę mimo wszystko wciąż trzymam się kurczowo koków z ozdobami.
Jestem brunetką o wzroście 162 cm.

Nasze propozycje:

Połączenie ecru ze srebrem, wbrew panującej opinii, jest modne i popularne. Naszym zdaniem wcale nie jest tak, że ciepłe odcienie należy łączyć z ciepłymi a zimne z zimnymi, co często pokazujemy w prezentowanych na blogu stylizacjach. Zasada ta tyczy się nie tylko doboru biżuterii, ale także bukietu oraz makijażu. Zarówno welon jak i grzebyk będą pasować do sukni więc to Pani musi podjąć decyzję, a wiele zależeć będzie od wybranej fryzury. Naszym zdaniem fajnym pomysłem może być także opaska podobna do tej prezentowanej na modelce – będzie dziewczęco i oryginalnie.

nb797 nb798 nb799

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *