Ślubne SOS – Pani Kinga

by

 

trickDrogie Panie,
Bardzo proszę o pomoc w dobraniu dodatków do mojej sukni Trick. Suknia jest bardzo prosta zrobiona z satyny (spodnia warstwa materiału) i szyfonu (wierzchnia warstwa materiału), kolor śmietankowy, jedyną ozdobą są dość mocno wycięte plecy. Suknię chciałam nieco ‚uromantycznić’ odpowiednio dobranym okryciem ramion, jednak nie najlepiej czuję się w koronkach, myślałam bardziej o tiulu w groszki lub gładkim tiulowym bolerku z koronkowymi wstawkami, jednak nie znalazłam nic odpowiedniego. Nakrycie ramion jest moim największym problemem i obawiam się, że bez niego suknia nie pasuje do stylu, o jakim myślałam. 

 

 Planuję ślub w stylu folkowym, zaproszenia  będą w intensywnych kolorach zdobione łowicką wycinanką. O podobnej kolorystyce myślałam, jeśli chodzi o bukiet i… wianek, bo właśnie w wianku chciałam iść do ślubu. Zależałoby mi, żeby wianek nie był za szeroki. Co do butów, zastanawiałam się nad kolorowymi… fuksja? Ale nie będę się upierać, równie dobrze mogą być białe. Z góry dziękuję za radę.
Nasze propozycje:
Suknia jest tak prosta, że bez problemu, dobierając odpowiednie dodatki, można ją „wystylizować” na niemal każdy klimat, także rustykalny. Jeśli chodzi o bolerko to zazwyczaj przysparza ono Pannom Młodym największych problemów, gdyż wybór okryć wierzchnich jest bardzo ubogi. Zdecydowanie wybrałybyśmy „bolerko” które będzie z suknia tworzyło całość – czyli raczej zapinane na plecach bądź wkładane przez głowę, niż takie z „otwartym” przodem. Tiulowe, z delikantmi haftami, subtelnymi aplikacjami będzie najlepsze. Nasze propozycje przedstawiamy w kolażach, jednak podobne bolerka można jedynie sprowadzić. Wianek aby nie był zbyt szeroki może mieć kwiaty jedynie z przodu.

sos1185 sos1186 sos1187 sos1188

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *