Ślubne SOS – Pani Katarzyna

by

nb498Witam,

Nazywam się Kasia i wychodzę za mąż 19 września. Chciałam połączyć stylistykę wiązanki i dodatków kwiatowych z stylistyką zaproszeń oraz stylistyką sali weselnej oraz tortu weselnego. O ile w wyborze sukni większego problemu nie było o tyle w wyborze dodatków, fryzury- moje włosy są bardzo krótkie, kwiatów jest już duży. Stąd moja ogromna prośba o pomoc.
W załączeniu przekazuję zdjęcia swojej sukni, nie oddają jej uroku, ale są jedynymi jakie mam, zdjęcia samochodu oraz sali weselnej. Suknia w kolorze ivory, z perłami przy dekolcie oraz na plecach, w kształcie tuby z rozcięciem z tyłu. Na czas ceremonii sukienka ma zakładany tres wtapiający się w suknię. Pan Młody będzie ubrany w garnitur lub garnitur smokingowy- w kolorystyce bardzo klasycznej- ciemny granat lub czerń.
Nie mam koncepcji co do koloru kwiatów, wiem natomiast że podobają mnie się róże
piwoniowe, goździki, gerber, natomiast nie umiem sobie z sukienką wyobrazić żadnych kwiatów.
Będę wdzięczna za pomoc.

Nasze propozycje:

Biorąc pod uwagę kolorystykę sali weselnej oraz porę roku, postawiłybyśmy na beże, kremy, pomarańcze i/lub zgaszoną czerwień ( bardzo modna w tym roku marsala). Do krótkich włosów najlepiej wybrać opaskę z pereł, która jednocześnie nawiąże do sukni. W naszych propozycjach pokazujemy, że welon pasuje nawet do bardzo krótkich włosów jeśli komuś na takiej ozdobie bardzo zależy.

nb497 nb498 nb499

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *