Ślubne SOS – Pani Katarzyna

by

nb274Witam,

Mam problem by dobrać biżuterię do koronkowej sukni ślubnej oraz nie mogę zdecydować się na makijaż. W załączniku wysyłam suknię, jednak góra trochę będzie przerobiona (w załączniku przesyłam górę sukni jaka będzie zrobiona finalnie w mojej). Suknia będzie w kolorze śmietankowym i do tego będę mieć czerwone dodatki (buty i bukiet w załączniku). Jestem szczupła (rozm. 34) i nie wysoka (165 cm), ślub mam we wrześniu, więc będę opalona, mam włosy w kolorze jasnego brązu i chce mięć je luźno upięte (bez welonu, tylko kwiat we włosach), oczy mam w kolorze niebieskim.
Jeśli chodzi o biżuterię chciałabym, żeby była srebra z cyrkoniami, bardzo zależny mi ja jakiejś ładnej bransoletce i lubię wiszące kolczyki. Tylko nie wiem co z naszyjnikiem i czy w ogóle będzie potrzebny? Jeśli tak to koniecznie musi być delikatny. Na biżuterii nie chcę oszczędzać, ale też nie chce wydać majątku.
Co do makijażu to od zawsze mam oczy pomalowane czarną kredką (dolna linia) i ten element musi być w moim makijażu ślubnym. Myślałam nad tym by na górnej powiece zrobić kreski eyeliner’em. Z reguły nie maluje oczu cieniem, więc jak już musi być to bardzo delikatny. Mam też naturalnie długie czarne rzęsy. Nie jestem przekonana do czerwonej szminki.
Pan Młody będzie miał granatowy garnitur i czerwoną muszkę, w sali też będziemy mieć kilka czerwonych dodatków.
Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuje.

 

Nasze propozycje:

Wiszące kolczyki i bransoletka to sprawdzony zestaw, który pasuje wielu ślubnych kreacji. Naszyjnik będzie zbędny. Klasyczne „kocie oko” oraz usta w kolorze nude – to najlepsze rozwiązane jeśli chce Pani podkreślić linię dolnych rzęs oraz nie planuje czerwonej szminki.

nb273 nb274 nb275

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *