Ślubne SOS – Pani Katarzyna

by

nb173Witam,
17 października tego roku będę przystępować w związek małżeński. Dobór sukni był ciężkim etapem w przygotowaniach ale trudności nie ustają. Aktualnie mam problem z doborem dodatków ślubnych. Wybrałam suknię z kolekcji Gala model Hiro w kolorze Ivory – cała pokryta cekinami. Jestem brunetką, średniej długości włosy i długa grzywka,  165 cm, niebieskie oczy, figura klepsydry.
Przy tak zdobionej sukni, a zarazem skromnej krojem nie mogę się zdecydować na dodatki. Chciałabym, aby kolorem przewodnim był wrzos z dodatkiem zieleni i bieli. Jeżeli chodzi o buty chciałabym czółenka (oby nie białe i kremowe). Generalnie chciałabym nadać mocnego charakteru tej sukni – krój podkreśla moje kształty, a dodatki podkreślałyby charakter.
Zastanawiam się nad kryciem wierzchnim – będzie to październik więc z pewnością będzie przydatne. Welon długi – oby tylko nie koronkowy.
Jeżeli chodzi o włosy, chciałabym żeby to było jakieś lekkie upięcie (bez tony lakieru) i mocniejszy makijaż. Przystawałabym nawet na rozpuszczone włosy z grzywką podpiętą do tyłu jednak obowiązkowo nachodząca na czoło. Nie lubię żadnych perełek w biżuterii.
Chciałabym błyszczeć tego dnia nie tylko cekinami na sukni! Będę wdzięczna za pomoc.

Nasze propozycje:

Do sukni pasować będzie długi, gładki welon – wybrałybyśmy model prosty, gładki, nie rozłożysty. Zdecydowanie nie koronkowy :) Co do butów to niestety nie udało nam się znaleźć odpowiedniej inspiracji, gdyż wszystkie buty są w stylu peep toe. Uważamy jednak, że czółenka w kolorze przewodnim będą najlepszym rozwiązaniem jeśli nie planuje Pani butów w kolorze sukni.

nb173 nb174 nb175

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *