Ślubne SOS – Pani Katarzyna

by

suknia-slubna-maciej-zien-5Pewnie jak większość kobiet, które odważyły się tutaj napisać, borykam się z problemem doboru dodatków itp. na mój wielki dzień, gdzie skierowane będą na mnie setki oczu, ale i te jedne najważniejsze, mojego ukochanego, którego bez wątpienia chciałabym zachwycić. Suknię już mam, jest to prototyp suknie z projektu Zienia, na którą zdecydowała się Anna Lewandowska. Dołożyłam tylko pas o grubości 7 cm, żeby lepiej podkreślić talię. Mam 171 cm wzrostu, waga to jakieś 56-57 kg, ale pewnie coś poleci w dół. Oczy ciemny brąz, w tym momencie jestem opalona, a że ślub mam 14 września, to sądzę, że do tego czasu złapię parę promieni słonecznych i będę miała złocistą opaleniznę. Włosy … brąz ani ciemny ani jasny.
Mój problem to buty od kilku miesięcy szukam idealnych balerinek, bo na obcas nie mogę sobie pozwolić ze względu na wzrostu mój i narzeczonego. Nie wiem też co z biżuterią. Nie jestem fanatyczką kolczyków, a chyba najbardziej by tu pasowały właśnie one, masywne i widoczne. Myślałam o jakiejś kolii, ale chyba pozostanę przy kolczykach, o ile je znajdę. Fryzura … i to kolejne moje „ja”. Chcę czegoś prostego i naturalnego. Żadnych uklepanych fryzur. Najlepiej czuję się w rozpuszczonych włosach
(mam je do łopatek, no może ciut dłuższe). Ale boję się, że gdy je pofaluje, podkręcę to w połowię nocy mi wszystko klapie. No i make up, tu bez wymagań.
Ostatnim i najważniejszym problemem z którym sama się borykałam, do tej pory to to, że ubzdurałam sobie, że i buty i biżuteria musi mieć coś w złotym odcieniu. Sale weselna, później kolejno zaproszenia i wszystkie dodatki mamy w odcieniach złota. Ja sama nie przepadam za szarościami i srebrem, wiec nie umiem się przekonać.
To chyba tyle z moich kłopotów… Proszę o pomoc w doborze tego wszystkiego, bo coraz mniej czasu mi zostało, by sprawić, że narzeczony zakocha się we mnie po raz drugi 😉

p.s. zapomniałam o kwiatach. Chciałabym żeby były białe.

Nasze propozycje:

Znalezienie kompromisu pomiędzy naturalnie wyglądającą a trwałą fryzurą jest zmartwieniem wielu Panien Młodych. Włosy każdej z nas są inne i inaczej reagują na czynniki atmosferyczne itp. Dlatego zawsze warto udać się na fryzurę próbną, aby sprawdzić nie tylko w czym nam do twarzy, ale także jak fryzura „zachowuje się”.  Białe kwiaty, na które może się Pani zdecydować w tym sezonie to dalie, róże, hortensja, eustoma. Jeśli chodzi o biżuterię polecamy jednak kolczyki – jest to związane także z tym, że decyduje się Pani na żółte złoto. Koszt zotej kolii jest dość wysoki a imitacje nie wyglądają dobrze. Warto zatem zainwestować w przynajmniej pozłacaną biżuterię – okazałe kolczyki to strzał w dziesiątkę!
sos1836 sos1837 sos1838

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *