Ślubne SOS – Pani Kasia

by

P1110029Dzień dobry, znalazłam ostatnio fantastyczną stronę z poradami ślubnymi, a na niej Pani adres…
Bardzo proszę o poradę dot. mojej stylizacji ślubnej. Zdjęcie sukni znajdzie Pani w załączniku. Narzeczony będzie miał grafitowy garnitur, moja suknia jest śnieżnie biała :) Ustaliliśmy, że kolorem przewodnim będzie jasny niebieski, co Panie sądzą o tym kolorze do tej sukni? Myśleliśmy o białych różach i niebieskich hortensjach. Teraz jednak zastanawiam się, czy nie dodać także akcentu w postaci bladego, pudrowego różu…Co Panie myślą o naszych pomysłach?
Kompletnie nie mam pomysłu na biżuterię…Włosy będą na pewno rozpuszczone i pofalowane, kolczyki chciałabym dość widoczne, ponieważ nie zakładam nic na szyję. Ale w jakim stylu mogą być kolczyki? Makijaż bardziej klasyczny, w neutralnych kolorach, czy może niebieski, pod kolor kwiatów?
Bardzo proszę o pomoc, bo czasu coraz mniej, a panika coraz większa :)

Nasze propozycje:

Pani Kasia ma już pomysł na swój ślubny wizerunek, dlatego przedstawimy tylko kilka propozycji bukietów oraz kolczyków. Do śnieżnobiałej sukni i grafitowego garnituru jak najbardziej będzie pasowała niebiesko-biała wiązanka. Delikatne, różowe akcenty nie zaszkodzą – jeśli lubi Pani róż bukiet może być trzykolorowy. Jeśli kolczyki mają być jedyną biżuterią proponujemy wybrać dość duże kolczyki. Kolczyki z kryształkami Swarovskiego stworzą spójną całość z kryształowymi koralikami na sukni. Odpowiedni makijaż dobierze profesjonalna wizażystka analizując typ Pani urody. Makijaż może być zarówno neutralny jak i z lekkim odcieniem niebieskiego. sos33sos34sos32
kasia sos kasia sos1 kasia sos2 kasia sos3

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *