Ślubne SOS – Pani Kasia

by

nb913Witam,

stronę white-bride.pl znalazłam odwiedzając witrynę novia-blanca.pl w poszukiwaniu pięknych dodatków ślubnych. Bardzo podobają mi się prezentowane grzebyki oraz biżuteria. Mam krótkie włosy z opadającą z prawej strony ciężką, dłuższą grzywką, dlatego obawiam się, że moje marzenie założenia woalki z kryształowym grzebykiem może okazać się trudne w realizacji.

Pobieramy się z narzeczonym po wielu latach znajomości w sierpniu tego roku. Organizujemy małe przyjęcie dla najbliższej rodziny. Dopiero w zeszłym tygodniu zdecydowałam się na skromną sukienkę z satyny w kolorze ivory, z szerokim pasem w koronkę, długości w kolano, w stylu retro.  Planuję założyć czółenka w kolorze nude na wysokim obcasie. Podobają mi się bukiety z piwonii oraz róż. Niestety nie mogę się zdecydować na dodatkowy kolor, a chciałabym aby pasował do szpilek – może kolorowy (róż, biel)? Sukienka ma nieduży dekolt, półokrągły poniżej kości obojczykowych. Co byłoby lepszym rozwiązaniem, wiszące kolczyki czy krótki naszyjnik? Maluję się delikatnie, skromnie. Oczy z reguły podkreślam białą kredką lub jasno różowym cieniem. Moje włosy są koloru ciemny blond, mam jasną cerę.

Będę wdzięczna za każdą podpowiedź i radę.

Nasze propozycje:
Do krótkich włosów naszym zdaniem najlepiej pasują wszelkiego rodzaju opaski. Także woalka będzie odpowiednia o ile umocowana zostanie na opasce a nie na grzebyku. Niestety ozdobne grzebienie nie utrzymają się na krótkich włosach. Może Pani wykorzystać motyw kokardki. Zdecydowanie odpada naszyjnik przy tego typu dekolcie, zdecydowanie lepiej postawić na kolczyki. Piwonie w sierpniu to niestety mało realne życzenie. Lepiej postawić na gatunki dostępne takie jak róże, goździki, eustomę, frezje.

 

nb912 nb913 nb914

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *