Ślubne SOS – Pani Kasia

by

nb373

Witam!
 
Biorę ślub 18 kwietnia tego roku. To już niedługo, a ja nadal nie wybrałam dodatków do sukni ślubnej i bukietu.  Potrzebuję naprawdę więc pilnie Waszej pomocy.
 
Mam za sobą wybór sukni ślubnej – to Sincerity 3804 w kolorze Ivory. Jestem z natury ciemną blondynką, delikatnie rozjaśnianą. Mierzę 168 cm, noszę rozmiar 38. Na zdjęciu mam kilka centymetrów więcej, niż obecnie i krótsze, mniej zadbane włosy.
 
Kolorem przewodnim mojego ślubu będzie kolor pudrowego różu, takie też i zaproszenia, i wystrój. Bardzo chciałabym znaleźć również pudrowo-różowe buty do sukni. Na razie kupiłam buty Pura Lopez w kolorze ecru, z 7-centymetrowym obcasikiem. Jednak czubek wydaje mi się za długi, choć teraz mówią, że takie są modne (zdjęcie butów takich, jak moje, tylko moje są bez kryształków, w załączniku). Pan Młody jest wzrostu 175 cm, więc nie chcę, aby obcas był za wysoki. Nadal szukam wymarzonych, różowych czółenek…
 
Jeśli chodzi o fryzurę, to bardzo nie lubię filigranowych i sztucznych upięć. Czuję się w nich sztywnie i nienaturalnie. Chciałabym pofalować włosy i zostawić rozpuszczone, lub upiąć je delikatnie z tyłu, lub z boku, odsłaniając uszy z kolczykami i koronkowy dekolt. Chciałabym mieć welon, być może taki, który na początku będzie zasłaniał moją twarz. Nie wiem, czy nie z delikatną koronką, w stylu południowym, bo pan młody jest Włochem z Sycylii i chciałabym welonem zrobić ukłon w stronę kultury jego rodziny, ale nie wiem, czy taki welon będzie mi pasował. Przesyłam zdjęcie welonu ślubnego żona Michaela Corleone. 😉

Inline image 1Jeśli chodzi o bukiet, to chciałabym mieć bukiet kaskadowy, ale nie za bardzo obfity i długi, w kolorze różowym, bez zielonych dodatków, których nie lubię. Myślałam o eustomach, storczykach, różach, frezjach, lub jaskrach…. No i znów sama nie wiem, na co się zdecydować.  Nie jestem znawczynią kwiatów, ale wiem, że nie pasują mi duże, wyraziste kwiaty, więc chyba powinnam wybrać coś delikatnego, co współgra z koronką.

 
Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie!
 

Nasze propozycje:
Do sukni może Pani dobrać welon obszyty koronką. Inną opcją jest wpięcie we włosy kwiatów lub ozdobnego grzebyka po zdjęciu welonu. Welon pasować będzie do sukni i naszym zdaniem, jest trafnym wyborem. Wymienione przez Panią kwiaty są dostępne wiosną. Do bukietów kaskadowych idealnie nadają się storczyki.
 
nb373 nb374 nb375
Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *