Ślubne SOS – Pani Karolina

by

 

JaramilWitam serdecznie,

Śledzę Waszego bloga już od dłuższego czasu i widzę, że pomagacie wielu Pannom Młodym i rozwiązujecie ich przedślubne dylematy. Mam nadzieję, że ja również mogę liczyc na Wasza pomoc. Otóż nazywam się Karolina, mam 170 cm. wzrostu, noszę rozmiar 38 i mam długie brązowe włosy. Mój ślub juz niebawem bo w lipcu a ja nadal nie mam dodatków do mojej sukni ślubnej. Nie musze chyba dodawac jak bardzo jestem zdesperowana. Moja suknia jest w kolorze ivory, z pięknej hiszpańskiej koronki. Modelem bardzo przypomina model Jaramil 2014 z kolekcji White One. Różni się tylko dekoltem w serduszko.

 

Planuje do niej przewiązać szarfe w pasie z diamencikami i włożyć do kościoła koronkowe bolerko. Nie mam jednak zupełnie planu co do butów. Zastanawiam się nad kolorem nude model peep toe oraz takimi z diamencikami bardziej efektownymi. Chciałabym być tego dnia elegancka jednak, także błyszczeć jak gwiazda.

 

Czy mogę jeszcze założyć tiulowy welon i wiszące kolczyki z kryształkami? Może coś na szyję? Czy to będzię za dużo? Proszę jeszcze doradzić mi w kwestii fryzury? Czy luźny hiszpanski kok pasowałby do tej stylizacji? Mój typ urody odpowiada takiej stylizacji gdyż mam oliwkową karnację i ciemne oczy. Bardzo proszę o poradę gdyż nie chciałabym wyglądać zbyt skromnie a tym bardziej zbyt wyzywająco.
Nasze propozycje:
Nie każda Panna Młoda chce w dniu ślubu wyglądać skromnie. Wszak okazja aby tak błyszczeć może się już nie powtórzyć, a tego dnia powinnyśmy przyciągać spojrzenia wszystkich zgromadzonych gości. Ważne aby dobierając dodatki, czy to bardziej czy mniej osobne, zachować klasę i umiar. Jeśli zdecyduje się Pani na kryształowy pas, buty mogą także być zdobne ( nie będą zbytnio widoczne). Może także pozwolić sobie Pani na wiszące kolczyki, jednak naszyjnik może sprawić, że stylizacja stanie się przeładowana „błyskotkami”. Do Pani typu urody pasuję zarówno hiszpański kok jak i intensywne barwy, jednak oczywiście może Pani także wybrać pastele.

 

 

sos1600 sos1601 sos1602

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *