Ślubne SOS – Pani Karolina

by

sukknWitam!!
Zupełnie przypadkowo odkryłam Pani stronkę i jestem zaskoczona Pani pomysłami. Ślub odbędzie się w październiku a ja do tej pory wybrałam tylko suknię i buty. Niedługo czeka mnie wybór welonu lub innej ozdoby we włosy i kompletnie nie wiem co pasowałoby do mojej sukni. Jestem szatynką o zielonych oczach, niewysoką 165cm. Zdecydowałam się na białe wysokie buty z kryształkami. Suknię wybrałam typu greczynka białą, z trenem, z elementami syreny, aplikacje jak na zdjęciu bez tych na ramiączkach. Z tyłu posiada ona szyfonowy szalik co bardzo utrudnia mi wybór okrycia na jesienną porę roku. Pomyślałam że welon mógłby zastąpić mi bolerko ale wolałabym nie ryzykować ponieważ nie chcę wyglądać na zmarzniętą na zdjęciach. W związku z tym wszystkim co napisałam mam do Pani parę pytań:
1. Czy do sukni z długim trenem i skromnej powinnam zrezygnować w ogóle z welonu i zastąpić welon ozdobą we włosy? Dodam tylko, że zawsze marzyłam o welonie.
2. Jakie okrycie na ramiona wybrać? Myślałam o szalu, ale szal + welon to już chyba zbyt dużo?
3. Jaki bukiet poleca Pani w październiku? Nie bałabym się zaryzykować jakiegoś koloru przełamującego tę białą stylizację.
4. Co doradzałaby Pani w kwestii biżuterii? Czy do tego typu dekoltu pasuje kolia i kolczyki czy tylko długie kolczyki?

Nasze propozycje:

Suknia wcale nie jest taka skromna – posiada aplikacje i zdobienia a także ozdobne rękawki. Z powodu rękawków dobór okrycia wierzchniego nie jest łatwy. Odpadają każdego rodzaju przylegające bolerka. Proponujemy szal lub szerzą narzutkę. Do sukni pasować będzie welon lecz my sugerujemy np. delikatną tiulową woalkę. Kolczyki w zupełności wystarczą. Biorąc pod uwagę ozdoby na rękawach, kolia to zbyt wiele. Jesienne kwiaty to np. dalie. Dostępne są też róże, frezje, eustoma i goździki.

sos506 sos507 sos508 sos509 sos510 sos511

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *