Ślubne SOS – Pani Karolina

by

Witam

mam na imię Karolina. Ten ważny dla mnie dzień zbliża się wielkimi krokami. Wychodzę za mąż na 3 września 2016 r. Mam 170 cm wzrostu i jestem średniej budowy. Włosy w kolorze ciemnego blondu sięgające trochę za ramiona, oczy niebieskie i ciemna oprawa, karnacja jasna.
Sukienka już dawno wybrana, natomiast teraz pojawia się problem z dodatkami, a przede wszystkim z butami. Zastanawiam się, czy do sukienki którą wybrałam będą pasować bladoróżowe buty, a konkretnie czółenka i do tego bukiet z samych róż również w tym kolorze. Czy może jednak zdecydować się na białe czółenka i bukiet z samych róż, ale w intensywniejszym odcieniu różu. Jeśli chodzi o fryzurę to chciałabym je luźno spiąć w niski kok. Co najlepiej by pasowało do takiej fryzury? Welon i do tego kwiat, czy może tylko jakiś ozdobny grzebyk, a może welon i skromny grzebyk?Jeśli welon to jaki? Proszę też o propozycje biżuterii i makijażu.

Nasze propozycje:
Pani propozycja z prostym bukiet z jasnych różowych róż i dopasowanymi butami bardzo nam się podoba. Do sukni będzie pasować stylizacja klasyczna i nieprzesadzona. Ozdobne kolczyki wystarczą jako jedyna ozdoba choć może Pani postawiać też na delikatną opaskę. Welon do bioder, lub pasa. Gładki, lecz dość rozłożysty – to naszym zdaniem najlepszy wybór.
nb1650 nb1648 nb1649
Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *