Ślubne SOS – Pani Kamila

by

Witam,
W październiku br. wychodzę za mąż. Jestem brunetka o kręconych włosach sięgających za ramiona, oczy mam brązowe. Suknię już wybrałam, jest nią model Lillian West 6408. Będzie ona jednak trochę przerobiona, ponieważ ramiączka sukni nie będą opadały na ramiona. W załączeniu przesłałam zdjęcie w jakiej wersji będę miała ramiączka.
Jeśli chodzi o fryzurę to myślę o luźnym koku i wpięciu delikatnej woalki może z kryształkami we włosy, welon nie wchodzi w grę. Na co dzień nie zakładam pokaźnej biżuterii poza kolczykami, mam nadzieję że do sukni będą pasowały kolczyki przy uchu oraz bransoletka.  Ze względu na porę roku w której będzie ślub muszę mieć jakieś okrycie, może jakaś etola futerkowa?
Chciałabym żeby całość była  jasna i delikatna, zachowana w białej, kremowej, pudrowo- różowej kolorystyce, chociaż wolę żeby makijaż był z „pazurem” :)
Bardzo proszę o pomoc  w doborze biżuterii, bukietu, makijażu oraz okrycia wierzchniego.
Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Nasze propozycje:

Jasny róż to najcześciej wybierany kolor przewodni jednak wcale nas to nie dziwi – jest romantyczny, twarzowy i pasuje niemal do każdego typu urody. Do sukni może Pani dobrać sweterek lub etolę. Pasować będzie także opaska lub woalka w komplecie z dopasowaną biżuterią.

 

nb1565 nb1566 nb1567

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *