Ślubne SOS – Pani Joanna

by

nb1053Witam serdecznie.

W październiku wychodzę za maż. Kupiłam suknie Justin Aleksander 8605 białą. Wybrałam do niej dodatki w kolorze fuksji – paznokcie, białe buty z fuksjową kokardą (zdjęcie w załączniku),podobną kokardę chcę wpiąć we włosy z tylu nad luźnym niskim kokiem. Spod kokardy będzie wychodził długi, ciągnący się po ziemi welon typu mgiełka. Chciałam również kupić biżuteria Novia Blanca. Bardzo zależy mi właśnie na długich kolczykach.
Niestety nie mam pojęcia czy to wszystko do siebie pasuje. Czy biżuteria nie jest zbyt elegancja w stosunku do kokard? Moze powinnam z czegoś zrezygnować lub zamienić? Nie jestem rownież pewna jaki bukiet wybrać, długi czy okrągły. Myślałam o białych kwiatach z drobnym fuksjowym akcentem. Bardzo proszę o pomoc.

Nasze propozycje:
Do sukni może Pani dobrać dodatki w kolorze fuksji jednak my zdecydowanie zrezygnowałybyśmy z kokardy we włosach w tym kolorze. Kokardki tego typu kojarzą nam się bardziej ze stylizacjami pin-up a nie z klasyką lub vintage, które to uosabia suknia. Gładki welon będzie najlepszym wyborem. Długie kolczyki będą pasować do odsłoniętego dekoltu i upiętych włosów.
nb1053 nb1054 nb1055
Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *