Ślubne SOS – Pani Joanna

by

Potrzebuję porady !
W sierpniu 2016 roku będę ślubować sakramentalne TAK. Z wyborem sukni nie było problemu :) postawiłam na elegancką i klasyczną sukienkę w kolorze ecru z koronkowym bolerkiem z rękawkami 3/4 i dekoltem w kształcie łódki. Jednak mam problem z dodatkami i bukietem bo nie potrafię się zdecydować, które konkretnie wybrać. Mam 168 cm wzrostu, sylwetka szczupła, karnacja jasna ale będę trochę opalona, niebieskie oczy, włosy proste i długie w kolorze brązowym. Jeśli chodzi o narzeczonego to on będzie miał smoking w kolorze czarnym z muszką i koszulą ecru. Będę wdzięczna za pomoc i wskazanie mi kierunku w jakim mam dobrać dodatki tzn welon, buty, biżuteria, bukiet oraz jaką wybrać fryzurę i make up.

Dodam, że sama myślałam nad długim welonem, buty – sandałki z zakrytymi piętami i zapięciem, kolczyki i bransoletka kryształki w kształcie łezki, a do tego jakaś bransoletka, włosy kręcone z upięciem z boku tak aby opadały na ramię, bukiet – gipsówka + róże np. łososiowe lub inne ?

Nasze propozycje:

W stylizacjach dla Pani zastosowałyśmy się częściowo do Pani sugestii, w niektórych przypadkach dodając jednak coś do siebie. Welon jak najbardziej pasuje do sukni, natomiast w naszej ostatniej propozycji znajdzie Pani alternatywną ozdobę, którą można zastąpić welon w trakcie wesela.

nb1396 nb1397 nb1398

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *