Ślubne SOS – Pani Joanna

by

nb157Dzień dobry,

widząc piękne stylizacje stworzone przez Panie odważyłam się napisać :).
Zupełnie nie mam pomysłu na swoją stylizację. Marzyłam o innej sukni, a w końcu od niechcenia założyłam tę:
Papilo 1521L model Tasia
kolor ivory
i się zakochałam 😉
Początkowo chciałam lekką, zwiewną sukienkę pięknie wirującą w tańcu, polne kwiaty na stołach, bukiet z ogrodowych kwiatów i ogólny colour full! :)
Jednak przy tej sukience chyba legło to w gruzach.
Zupełnie nie mam pomysłu na dodatki do tej sukni ślubnej. Nie wiem jakie buty, jaka biżuteria, uczesanie. O! i bukiet! podobają mi się dalie i będą dostępne – ślub 29.08.2015 r.
Mam bardzo długie włosy (za pas), chciałabym je upiąć, żeby odsłonić plecy.
Nie wiem czy długi welon będzie tu pasował, ale raczej chciałabym welon – jednak nie upieram się przy nim. Mogą być też kwiaty wpięte we włosy.
Chciałabym uzyskać efekt nowoczesnej elegancji, vintage lub rustykalny.
Kolor jest dowolny. 😉
Pan Młody kupił już (tak już!) garnitur w kolorze ciemnego granatu.Czekam z niecierpliwością na pomoc i z góry bardzo za nią dziękuję! :)

Nasze propozycje:
Suknie nie jest typowo w stylu rustykalnym, ale naszym zdaniem za pomocą odpowiednich dodatków można jej dodać takiego charakteru. Suknia nadaje się bowiem do stylizacji nieco na pograniczu stylu boho/rustykalnego. Raczej nie zasłaniałybyśmy pleców welonem gdyż naszym zdaniem są główną ozdobą sukni. Są suknie, które od raz narzucają pewien wizerunek a odchodząc od niego traci się spójność całości – naszym zdaniem to stylizacja modelki oraz tło sesji sugeruje tutaj styl , jednak suknia sama w sobie jest dość uniwersalna.
 nb159 nb158 nb157

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *