Ślubne SOS – Pani Joanna

by

LETOUR_A (1)
Witam, Ślub już niebawem bo 30 sierpnia. Moje początkowe wizje powoli jedna po drugiej legły w gruzach.

Mam sukienkę model Pronovias Letour w kolorze Ivory. Początkowo byłam pewna, że będzie do sukni welon, teraz nie jestem już do końca pewna czy chcę mieć welon. W chwili obecnej mam zakupione kolczyki Swarovski oraz klasyczne buty w kolorze ecru – obcas 9 cm.

Jestem ciemna blondynką, mam 168 cm wzrostu, zielone oczy, raczej drobną. Chciałabym wyglądać klasycznie i elegancko, ale jednam z choć jednym mocnym akcentem kolorystycznym. Myślałam o kwiatach w intensywnych kolorze, np kalii. Pan młody ma 190 cm i będzie miał klasyczny, czarny smoking. 

Kolejny problem to włosy – na pewno spięte, tylko nie wiem czy lepiej w wysoki kok, czy też kok niski, na karku. Co bardziej pasuje do sukni? Mam raczej delikatne włosy, choć dość długie.
Odnośnie makijażu to lubię siebie w mocnym makijażu oczu.  Myślałam o fiolecie.
Będę wdzięczna za poradę.
Nasze propozycje:
Co do fryzury to w tym przypadku będzie musiała się Pani zdać na pomoc fryzjerki i własny gust. Z opisu nie wynika, aby musiała Pani fryzura miała ukryć jakieś mankamenty urody bądź wyeksponować jej zalety – np. wysoki, gładki kok dodaje wzrostu jednocześnie esponując i wyszczuplając twarz itp. Zakładamy, że w Pani przypadku takie zabiegi nie są konieczne…Dodatkowo suknia sama w sobie nie narzuca wysokiego bądź niskiego upięcie. Podkreśla ona jednak linię ramion więc jeśli chce Pani to podkreślić warto pokazać kark, więc wybrać wyższe upięcie. Na wybór upięcia wpływ będzie miała także wybrana ozdoba. Do sukni pasuje nie tylko welon, ale także inne dodatki. Koronkowy welon to opcja bardzo romantyczna i nieco Vintage, ozdobny grzebyk doda natomiast stylizacji klasy i elegancji. Polecamy umówić się na fryzurę próbną co na pewno pomoże w podjęciu dezycji. Jeśli chce Pani postawić na mocne, fioletowe oko warto aby ten kolor pojawił się w bukiecie. Nie jesteśmy fankami kalii, jeśli jednak chce Pani aby znalazły się w bukiecie radzimy je połączyć z innymi gatunkami. sos1716 sos1717 sos1718sos199
Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *