Ślubne SOS – Pani Joanna

by

Witam:)

Mam na imię Joanna. W sierpniu wychodzę za mąż i potrzebuję pomocy ze stylizacją, poneważ oprócz sukni nie wybrałam jeszcze nic więcej. Jej zdjęcia przesyłam w załączniku. Suknia niestety nie ma żadnego określonego modelu aby zobaczyć jej wygląd na modelce. Potrzebuję pomocy w wybraniu welonu (głównie chodzi o długość jaka najbardziej pasowałaby do takiej sukienki) oraz pozostałych dodatków, czyli buty, kwiaty, biżuteria jak również fryzura (moje włosy są ciemnobrązowe i sięgają za łopatki, ale wolę je nosić upięte). Myślałam o dodatkach w którymś z tych kolorów: biel, pudrowy róż, fuksja, ale nie mogę sie zdecydować i otwarta jestem też na inne propozycje. Bardzo proszę o pomoc i z góry serdecznie dziękuję. Nie mogę się doczekać Państwa stylizacji!
Pozdrawiam,
Joanna
P.S. W załączniku przesyłam również zdjęcia biżuterii, która jak na razie najbardziej zwróciła moją uwagę. Proszę o radę, czy pasuje do tej sukni? Kolczyki mają 6 cm długości.

Nasze propozycje:
Do sukni dobrałybyśmy klasyczne dodatki z oraz kolorowy bukiet. Wybrana biżuteria będzie pasować do sukni. Sugerujemy upięcie włosów – szczególnie jeśli wybiera Pani welon. Buty w kolorze sukni będą najlepszym wyborem.

 

nb1355nb1356nb1354
Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *