Ślubne SOS – Pani Iza

by

sos1795

Witajcie!
Potrzebuję pomocy w doborze dodatków do sukni ślubnej. Nie mamy konkretnego stylu wesela, ale kolor przewodni to brzoskwiniowy. Suknia jest dość prosta i na tym mi zależało – klasyczna elegancja. Dodam, że kupiłam już buty: lakierowane w kolorze nude. Nie mam za to pojęcia, jakie i czy w ogóle dobrać dodatki – biżuterię, kwiaty, welon, a może woalkę?
Osobiście nie do końca dobrze czuje się w welonie, ale chciałabym uszanować tradycję i chociaż do kościoła założyć welon, a później ewentualnie zmienić na coś innego, woalkę, opaskę, grzebyk? Sen z powiek spędza mi również dobór fryzury. Preferuje upięcia z prostych włosów, bądź lekko falowanych, ale nie chciałabym uzyskać zbyt skromnego i prostego efektu. Liczę na Was!

Nasze propozycje:

Do sukni pasuje welon więc jeśli chce Pani postwić na tradycję i klasykę to welon do kościoła będzie idealnym dodatkiem. Sugerujemy modele proste, ale posiadające nieco objętości. Pasować będzie też opaska nawiązująca do pasa, odradzamy jednak woalkę. Fryzury z prostych włosów mogą być bardzo ciekawe i eleganckie oraz z pewnością pasują zarówno do welonu jak i opaski. 
sos1795 sos1796 sos1797

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *