Ślubne SOS – Pani Iza

by

Witam serdecznie


Znalazłam Państwa stronę w momencie poszukiwania inspiracji na nasz ślub, który odbędzie się w czerwcu 2017 roku. Wymarzyłam sobie połączenie kobaltu z pastelowym różem i tu pojawił się problem, bo nie wiem gdzie ten róż wkomponować aby było spójnie i uniknąć przeładowania kolorystycznego i tutaj przeogromnie potrzebowałabym Państwa rady bo powoli panikuje.
A więc widziałabym to tak:
– moja suknia princeska śnieżno biała (załączam), myślałam aby dodać pasek świecący
– biżuteria (kolczyki, nie wiem czy białe czy kobaltowe + bransoletka biała
– kobaltowe buty
– bukiet biały z elementami kobaltowych kwiatów (załączam przykładowy), a może mógłby być różowo-kobaltowo-biały? Czy to już za dużo?
– fryzura kok z grzebieniem (załączam)
– narzeczony w kobaltowym garniturze i niebieskiej muszce i w butonierkę chciałam mu wpiąć białe lub różowe pastelowe kwiatki żywe
– na sali bukiety różowe pastelowe z białym i element kobaltu
– tort naked i tam ten myślałam dać żywe kwiaty pastelowy róż + delikatny akcent kobaltu, takie samo połączenie na samochodzie, w kościele i na sali
– na stołach będą prezenty dla gości: ciastka pastelowy róż (załączam przykładowe)
Co Pani myśli o mojej propozycji, będę przeogromnie wdzięczna za radę, czy pomysł kolorystyczny nie jest przeładowany i może lepiej skupić się na kobalcie tylko.

Z góry bardzo dziękuję i z niecierpliwością oczekuje na radę.

Nasze propozycje:

Oczywiście może Pani połączyć kobalt z różem jednak zdecydowanie bardziej sprawdza się on w połączeniu z intensywnym odcieniem różu jakim jest fuksja. Ciekawie wygląda także kobalt z odcieniami bardziej brzoskwiniowymi. Nasze propozycje zawierają zatem nieco większe nasycenie koloru niż Pani wyobrażenia, ale mamy nadzieję, że trafią w gust. Także wręcz przeciwnie – w tym przypadku nie widzimy przeładowania kolorem :)

nb1810 nb1811 nb1812

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *