Ślubne SOS – Pani Iza

by

DownloadsWitam serdecznie,
Gdy dowiedziałam się, że wychodzę za mąż zaczęłam szukać inspiracji w internecie i natrafiłam na waszego cudownego bloga :). Postanowiłam napisać i poprosić o poradę w sprawię doboru dodatków, makijażu i fryzury. Nasz ślub odbędzie się w czerwcu 2015, zakupiłam już suknię z najnowszej kolekcji Violi Piekut: model Daria, zdjęcia przesyłam w załączeniu. Suknia będzie uszyta na miarę w kolorze śmietankowej bieli. Na zdjęciach jest to suknia biała, ale postanowiłam wybrać kolor śmietankowej bieli, gdyż mam bardzo jasną karnację i lepiej do mnie pasuję ten kolor. Gorest sukni jest zdobiony kamyczkami, dlatego też chyba zrezygnowałaby z naszyjnika, a poprosiła was o propozycję jakiś kolczyków. Wiązanie z tyłu sukni zastąpię guziczkami i myślałam o dodaniu kokardy, tylko zastanawiam się tutaj nad kolorem kokardy i dodatków. Czy to dobry pomysł, żeby kokarda była w kolorze sukni, a dodatki w innym? Tak jak wspominałam mam jasną karnację, niebieskie oczy i jasnobrązowe włosy. Zastanawiam się nad dodatkami w kolorze miętowym, tylko nie jestem pewna czy pasują do śmietankowej bieli, możecie coś poradzić? W zasadzie jestem w stanie zaakceptowac każdy kolor, z wyjątkiem różu, bo nie znosi go mój narzeczony ;).
Jeśli chodzi o fryzurę chciałabym, żeby to było jakieś lekkie romantyczne upięcie, a zarazem eleganckie.

Nasze propozycje:

Mięta pasuje zarówno do szytej bieli jak i delikatnej śmietanki. Naszym pomysłem na Pani stylizacje jest połączenie miętowego z brzoskwiniowym – to od Pani zależeć będzie, który z tych kolorów będzie dominował. Zdecydowanie odradzamy dodanie kolorowej kokardki z tyłu – powinna ona zostać w kolorze sukni. Ozdobne kolczyki będą pasować do zdobień na sukni, natomiast, tak jak Pani napisała, naszyjnik jest zbędny.

 
Downloads Downloads1

nb70

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

2 Comments on Ślubne SOS – Pani Iza

  1. Wesele Na Wypasie
    16 stycznia 2015 at 12:52 (3 lata ago)

    Połączenie miętowego z brzoskwiniowym brzmi bardzo dobrze – to zarówno eleganckie jak i ciekawe, nawet można powiedzieć, że nowoczesne. Bukiety ze zdjęć są przepiękne:)

    Odpowiedz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *