Ślubne SOS – Pani Iwona

by

Witam serdecznie,

Mam na imię Iwona, mam ciemnobrązowe włosy, jak i oczy. W czerwcu tego roku wychodzę za mąż, dlatego też zwracam się do Was z prośbą o pomoc w doborze dodatków ślubnych. Suknię wybrałam z kolekcji SPOSA nr 2653 w kolorze Ivory. Myślę, że góra będzie dodatkowo zabudowana. Niestety koloru przewodniego nie mamy, ponieważ sala pomalowana jest na”nieśmiertelne bordo”(bardzo chcieliśmy mieć chabrowe dodatki :-( )
Fryzura- na pewno upięte.Podobają mi się romantyczne, niskie upięcia, przyszły mąż nie jest dużo wyższy ode mnie więc wysoki kok odpada.Do tego jakaś ozdoba. Nad welonem jeszcze się zastanawiam,może tylko do Kościoła, a później zostanie tylko ozdoba…tylko jaka i jaki welon by pasował?
Nie chcę świecić jak choinka, ale dobrać tak dodatki, żeby wyglądać elegancko i romantycznie.Jeśli chodzi o kwiaty i makijaż to nie mam pomysłu, ciężko jest mi dobrać wszystko w jedną sensowną całość.

Nasze propozycje:

„Nieśmiertelne bordo” na sali można połączyć z kolorem chabrowym tworząc efektowne i ciekawe połączenie. do sukni pasować będzie welon sam lub w połączeniu z ozdobą.

nb1307 nb1308 nb1309

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *