Ślubne SOS – Pani Iwona

by

 

sos

Witam,
Mój ślub będzie grudniowy, mam również nadzieję że nie mocno mroźny :) Moja suknia to Lilian West 6303 (jej główna ozdoba to bogato zdobiony pas z perełek i kryształków), mam do niej również piękną ciepłą etolę z piór marabuta…i na tym się zablokowałam :) nie mam zupełnie pomysłu na pozostałe dodatki biżuterię, bukiet, upięcie.. tradycyjny welon? a może oryginalna woalka? Chciałabym żeby moja stylizacja ślubna była elegancka i klasyczna ale nowoczesna, może z jakimś niebanalnym elementem…

Jestem raczej niska i bardzo drobna, źle wyglądam w krótkich kolczykach przy uszach (postarzają mnie). Myślałam o długich za łokieć pełnych rękawiczkach do etoli.

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.

Nasze propozycje:

Do sukni o kroju princess, lepiej od woalki, pasować będzie klasyczny welon – tym bardziej, że suknia jest wykonana z tiulu lub tkaniny do niego podobnej. Co do etoli jesteśmy na tak, jednak nie jesteśmy pewne czy na polskim rynku znajdzie Pani odpowiednie, ładne rękawiczki. Niestety dostępne w naszym kraju ślubne rękawczki często nie tylko nie są dobrej jakości, ale także pozostawiają wiele do życzenia jeśli chodzi o styl. Niebanalnym elementem może być natomiast ciekawy bukiet – niekoniecznie wykonany z żywych kwiatów. Bukiet z dodatkiem broszek to idealny pomysł na zimowy ślub ( taką propozycję przedstawia kolaż z niebiesko-srebrnym bukietem). Wiszące kolczyki sprawdzą się do odkrytego dekoltu.

sos1 sos

sos2

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *