Ślubne SOS – Pani Gosia

by

Drogie Panie, Mam na imię Gosia i w kwietniu wychodzę za mąż.

Potrzebuję Waszej pomocy! suknia wybrana, a ja cały czas zastanawiam się nad fryzurą i dodatkami.
Jest teraz tyle dostępnych dodatków, że sama nie wiem na co powinnam się zdecydować. A tego dnia chciałabym wyglądać naprawdę wyjątkowo.
Moja suknia to Rebeca firmy White Lady kolekcja Diamond. Załączam zdjęcie.
Zabudowana na górze z elementami koronki.
Na dole sukni zostanie usunięty haft z tiulu. Ja jestem niewysoka (164 cm), włosy koloru ciemny brąz za łopatki, oczy zielone, ciemna karnacja, budowa ciała bardzo szczupła, rozmiar 34 -36. Nie mam pojęcia jaką wybrać fryzurę. Mój narzeczony nie lubi koków i związanych włosów. Może jakieś lekkie upięcie z rozpuszczonymi włosami ?
Jakieś ozdoby ?  Oczywiście tradycyjnie welon. Nie długi. Ozdobiony delikatnymi kryształkami na brzegach.  Co z dodatkami ? kolczyki, bransoletka ?Sala będzie miała kolory biały, srebrny i elementy czarne. Nad kwiatami w dalszym ciągu się zastanawiam. Myślałam o kaliach z bordowymi środkami. Dziękuję za pomoc ! :) 

Nasze propozycje:

Nie jesteśmy fankami kalii więc zamiast tych kwiatów doradziłybyśmy inne gatunki. Szczególnie warto zastanowić się nad anemonami – nie dość, że są to kwiaty dostępne w kwietniu to jeszcze ich ciemny środek idealnie pasować będzie do czarnych elementów wystroju sali. Włosy mogą być rozpuszczone choć naszym zdaniem delikatne upięcie lepiej prezentuje się z welonem.

nb1418 nb1416 nb1417

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *