Ślubne SOS – Pani Ewelina

by

sos1664

Witam,
ślub tuż tuż,bo w sierpniu, a ja zastanawiam się nad dodatkami….wybrałam suknię z firmy Sposa model Favola do tego buty na 9cm obcasie w kolorze śmietankowym-tak jak suknia..Myślałam o fryzurze typu wysoko upięty kok- wokół  delikatna ozdoba i do tego welon-krótki i prosty..Z biżuterii chyba tyle? bo suknia jest ‚spora’…Lubię mieć trochę inaczej,niestandardowo- ale wiem,że łatwo przesadzić..nie mam też pomysłu na kwiaty, ale nie podobają mi się bukiety duże i wielkie wiązanki.. chyba takie
nawet nie będą mi pasowały?Jestem szczupłą brunetką o wzroście 167cm, energiczną:) jeśli to coś pomoże:)może jakaś mała podpowiedź się dla mnie znajdzie:)na dodatki do mojej wymarzonej sukni?

Nasze propozycje:

Suknia jest faktycznie zdobna – pióra, zdobienia i rozbudowana spódnica sprawiają, że trzebe dobrze przemysleć dobór dodatków. Naszym zdaniem w tym wypadku trzeba pójść za ciosem i nie przesadzając, postawić na konsekwentny ozdobny look. Ozdobna opaska okalająca koka z połączeniu z welonem to ciekawy pomysł. Niewielki, zwarty bukiet będzie pasował do stylizacji.

 

sos1662 sos1663 sos1664 sos1665

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *