Ślubne SOS – Pani Emilia

by

nb589Witam,

na początku października 2015 roku bierzemy ślub. Jestem wysoką szatynką o piwnych oczach. Wybrałam suknię z kolekcji Nabla model Luise w kolorze ecru, urzekły mnie jej pięknie ozdobione plecy. Dlatego też włosy chciałabym mieć upięte. Jednak nie podobają mi się tradycyjne ślubne koki, natomiast przypadłymi do gustu luźne upięcia. I tu pojawia się problem, mimo, że mam długie włosy, nie mam ich zbyt wiele. Macie jakąś propozycje fryzury dla moich włosów?
Zastanawiam się także nad kwiatami i kolorystyką wystroju sali weselnej. Miejsce, w którym odbędzie się wesele jest piękne, jednak kolor ścian sali stwarza mi problemy przy doborze kolorystyki (zdjęcie wysyłam w załączniku). Najbardziej pasuje mi do nich kolor biały, jednak chciałabym, aby wiązanka i dekoracje nawiązywały do siebie kolorystycznie. A wydaje mi się, że biała wiązanka jest mało widoczna na białej sukni. Chciałabym też, aby buty mogły być w kolorze dekoracji.
Zastanawiałam się też nad okryciem, w październiku może być już chłodno. Nie bardzo są  w moim guście wszelkie futrzane etole. Myślałam może o białym, krótkim płaszczyku, który bym założyła tylko na przejście z domu do kościoła i później z kościoła na salę.
Już ostatnią kwestią jest welon i biżuteria. Myślałam o długim welonie i długich kolczykach.
Co sądzicie o moich pomysłach? Bardzo Was proszę, o doradzenie mi w tych kwestiach.

Nasze propozycje:

Do sali w odcieniach brzoskwini/beżu/zieleni pasować będą oprócz białych także inne kolory kwiatów, jednak dobrze, kolory sali weselnej także pojawiały się w wiązance. Delikatne upięcie oraz długi welon to dobry pomysł do sukni o fasonie A. Plaszczyk lub delikatny sweterek sprawdzą się o ile fason będzie dopasowany do sukni. Generalnie przy takim fasonie sukni najlepsze będzie coś krótkiego więc warto rozważyć sweterek kończący się w miejscu w którym zaczyna rozszerzać się suknia.

nb585 nb589 nb590

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *