Ślubne SOS – Pani Edyta

by

nb531Witam,

Mam na imię Edyta. Mój ślub odbędzie się 27 czerwca 2015r., mam 35 lat i 166 cm wzrostu. Jestem szczupłą, drobną szatynką o długich włosach, piwnych oczach i bardzo jasnej karnacji. Moja suknia to model Fanny Nabla w kolorze jasnej śmietanki, niestety nie mogłam znaleźć katalogowego zdjęcia tyłu sukienki, który ozdabiają szerokie, koronkowe ramiączka, odsłaniające część pleców na kształt litery V, pas ozdabia kokardka.
Bardzo proszę o pomoc w doborze dodatków oraz fryzury. Lubię styl retro oraz romantyczny. Mam problem z doborem fryzury, ponieważ chciałabym mieć włosy zaczesane do tyłu i podniesione a boki zaczesane gładko przy skórze. Nie wiem jak stworzyć z takiego pomysłu romantyczną, ślubną fryzurę, czy na przykład kok „banan” pasowałby do takiej sukni? Czy może zdecydować się na podpięcie górnej części włosów, dół pozostawiając rozpuszczony? Welonu nie planuję, myślę raczej o ozdobnej spince, toczku lub romantycznej opasce.

Chciałabym mieć jasną, pastelową wiązankę z różnych kwiatków owiniętą koronką, ale w związku z tym, że cała suknia jest z koronki, czy nie będzie jej za dużo? Jaki kolor butów dobrać przy śmietankowej sukni?

Dziękuję za pomoc,

Nasze propozycje:

Francuski kok będzie pasował do sukni. Tak klasyczne uczesanie pasuje do niemal każdej kreacji eleganckiej i romantycznej kreacji. Dalej wiele Panien Młodych boi się, że w stylizacji będzie za dużo koronki. Naszym zdaniem takie koronkowe stylizacje są bardzo ciekawe – dlatego też często do koronkowych sukienek dopasowujemy koronkowe welony. Co więcej koronka dodaje charakteru vintage – szczególnie jeśli pojawia się w dodatkach. Buty najlepiej w kolorze sukni lub w jednym z pastelowych odcieni, które pojawią się w bukiecie.

nb531katalog bez nazwy28 nb530

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *