Ślubne SOS – Pani Edyta

by

nb345Witam,

piszę do Państwa, ponieważ już 2 koleżanki poleciły mi tę stronę i korzystały z Państwa usług, po czym były bardzo zadowolone.
Z tego co widziałam na Państwa stronie,można przesłać model sukienki w celu dobrania dodatków, dlatego była bym bardzo wdzięczna gdybym mogła skorzystać z takiej rady.  Bardzo prosiłabym o radę odnośnie dodatków…biżuteria, buty, bukiet, makijaż…no i przede wszystkim fryzura, bo na tym mi najbardziej zależy, osobiście lubię nieład artystyczny na głowie z loków, i może coś takiego by się tutaj sprawdziło?
Odnośnie koloru to wolałabym coś delikatnego, pastelowego w ciepłych odcieniach…dobrze czuje się w brązach, pomarańczu,beżach, brzoskwince. Mam długie włosy koloru ciemno-brązowego. Ślub mam 16 maja tego roku,dlatego nie wiem tez jakie kwiaty będą na taką chwilę odpowiednie, chciałabym wyglądać adekwatnie do pory roku, lekko i wiosennie.

Będę wdzięczna za wszelką pomoc.

Nasze propozycje:

Prostą, lecz podkreślającą sylwetkę suknię bez zbędnych ozdobników można urozmaicić efektowną biżuterią. Z powodzeniem może sobie Pani pozwolić na zestaw kolczyki plus bransoletka. W maju jest dostępnych wiele gatunków kwiatów – nasze ulubione piwonie, jaskry, frezje, eustoma, anemony oraz wiele innych. Fryzura z lekko upiętych włosów będzie pasowała do całej stylizacji utrzymanej w lekkim, wiosennym klimacie 
bridelle new12 nb345 nb346

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *