Ślubne SOS – Pani Dorota

by

nb789Witam,
Wybrałam białą, długą do ziemi suknię ślubną typ princessy (zdjęcie podglądowe w załączeniu – z tym, że nie ja na nim jestem) ale niestety nie mam pojęcia jakie dodatki do niej dobrać, tzn. kolor przewodni całej stylizacji, biżuterię, upięcie włosów, makijaż, wiązankę, buty i stąd moja gorąca prośba do Państwa. Pomóżcie!
Ślub będzie w sierpniu. Mam 166 cm wzrostu, jasne blond włosy (z tendencją do żółknięcia) prawie do ramion, raczej długą szyję, niebiesko-szare oczy, jasną karnację (z tendencją do rumieńców na twarzy), okrągłą twarz. Uwielbiam czerwony kolor (taka krwista wręcz bordowa czerwień) i myślałam żeby taki był kolor przewodni ale z uwagi na te zaczerwienienia nie wiem czy to dobry pomysł. Zastanawiałam się również nad żółtym kolorem ale raczej w pastelowym kolorze. Z tym, że z uwagi na włosy (a raczej ich tendencje do żółknięcia) również mam wątpliwości. Ogromnie liczę na Państwa pomoc, wiedzę i doświadczenie.
Co do biżuterii to nie chcę pereł. Gorset sukni ma białe koraliki (szczerze chce wierzyć, że to są koraliki, a nie perły) i cyrkonie przez co przy świetle bardzo się błyszczy. Sam w sobie stanowi ozdobę wiec nie wiem jakie dobrać dodatki aby nie przesadzić w ozdobach i nie przytłoczyć całości.
Jeżeli chodzi o upiecie włosów, to nie chce żadnego koka (włosy zabrane z twarzy powodują, ze jest jeszcze większa). Raczej myślałam o lokach wypuszczonych przy twarzy i lekkim upieciu, np. z boku twarzy i delikatnym kwiecie we włosach (ale niekoniecznie).

Pomóżcie bo sama niestety nie mam koncepcji na całość (ani nawet na drobne elementy).
Z góry dziękuje za wszelkie rady i pomoc.

Nasze propozycje:

Tak jak Pani słusznie zauważyła wybrane przez Panią kolory, czerwony lub żółty, nie są najlepszą opcją przy Pani urodzie. Uważamy jednak, że jeśli uda się Pani osiągnąć chłodniejszy odcień blondu ( nie jest to problem dla dobrego fryzjera) to w połączeniu z profesjonalnym makijażem, który ukryje zaczerwienienia skóry może Pani postawić na bordo lub np. najmodniejszy w tym sezonie odcień marsala. Opcją bardziej bezpieczną jest jednak postawienie na zimną kolorystykę dodatków – zimny fiolet, odcień różu lub niebieskiego.

nb787 nb788 nb789

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *