Ślubne SOS – Pani Dorota

by

sos1944
Witam serdecznie
Proszę o wskazówki dotyczące stylizacji z wykorzystaniem sukni z kolekcji Anna Kara 2014 model Corriander ( kolor śmietankowy – zdjęcie w tym kolorze niedostępne w

internecie). Uroczystość odbędzie się w połowie października – jakie kwiaty są dostępne i pasowałoby do sukni w tym terminie ?

Jaką ozdobę do włosów zastosować ? Myślałam o wianku albo o fascynatorze  lub kwiatach wpiętych w luźny, naturalny kok . Czy może welon ? Pomocy ?!
Jakie buty pasują do takiej sukni – czy w październiku nosi się tylko pełne czółenka ? Obawiam się też o nakrycie na ramiona , w tym terminie jest chłodno a nieumiejętnie dobrane okrycie może zniszczyć naturalny wdzięk i urok sukienki.
Bliski mi styl to boho, romantyczny naturalny look. Dodam, że nasz moty przewodni w dekoracji sali to zielone jabłko ( inspiracje  w załączeniu).
Z góry bardzo dziękuję Redakcji za pomoc.

Nasze propozycje:
Nie musi Pani decydować się na pełne obuwie jednak sandałki naszym zdaniem odpadają – nie komponowałoby się to ani z porą roku ani z okryciem wierzchnim. Buciki Peep toe jednak będą pasować.  W bukiecie warto nawiązać do motywu przewodniego – kwiaty w kolorach bieli i zieleni to dostępne cały rok frezje, a także jesienne dalie, storczyki. Jeśli chodzi o okrycie wierzchnie to naszym zdaniem najlepiej sprawdzi się delikatny szal.
sos1946 sos1945 sos1944
Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *