Ślubne SOS – Pani Dominika

by

nb3Witam serdecznie. Mam na imię Dominika. W czerwcu przyszłego roku wychodzę za mąż. Mam niebiesko-zielone oczy (oprawa oczu jest jednak ciemna), średnią karnację (stosunkowo szybko się opalam i od razu na brązowo), szczupłą twarz, włosy średniej długości farbowane na miedziany kolor,168 cm wzrostu i rozmiar 34/36.

Moja wymarzona suknia ślubna już się szyje- wybór padł na Diakorię z kolekcji Sposabella, klasyczną, a zarazem niezwykle kobiecą. Do sukni tej dobrałam długi welon w stylu hiszpańskim, który z przyczyn praktycznych na czas wesela z pewnością zamienię na krótszy. Natomiast mój narzeczony zdecydował się na ciemnogranatowy smoking.

Pomimo że Dzień Ślubu zbliża się wielkimi krokami, nadal nie podjęłam decyzji w kwestii koloru przewodniego, fryzury ślubnej i dodatków. Początkowo myślałam o stylizacji z elementami granatu, w tym o bukiecie z białych anemonów z granatowym środkiem i satynową wstążką w tym samym kolorze, z czasem jednak nabrałam coraz większych wątpliwości, czy to faktycznie trafny wybór i czy nie należało by raczej zwrócić się w kierunku bardziej subtelnych kolorów, np. pudrowego różu.

Licząc na Waszą kreatywność i profesjonalizm, proszę o sugestie co do wyboru koloru przewodniego, fryzury oraz dodatków, w szczególności bukietu i butów.

Nasze propozycje:

Granat nie jest kolorem zbyt popularnym jednak jest uosobieniem elegancji i naszym zdaniem odpowiednio wprowadzony może dodać stylizacji klasy i oryginalności. Mamy dla Pani trzy propozycje. których elementem wspólnym są anemony. Pierwsza stylizacja to opcja bezpieczna i bardziej zachowawcza – anemony połączone z klasycznymi różami, pastelowe różowe buty oraz wiszące kolczyki. Jest to opcja romantyczna. Druga propozycja jest bardziej odważna gdyż pojawia się w niej więcej granatu – także w postaci kolczyków z szafirami. Trzecia stylizacja jest bardzo elegancka – bukiet z białych i zielonych kwiatów przewiązany granatową wstążką, eleganckie szpilki i gładkie upięcie. Wybór należy do Pani! Każda z tych stylizacji pasuje do sukni :)

nb3 Recently Updated1 Recently Updated2

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

1 Comment on Ślubne SOS – Pani Dominika

  1. Danuta
    26 listopada 2014 at 05:07 (3 lata ago)

    Dla mnie zdecydowanie stylizacja nr 2!:)

    Odpowiedz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *