Ślubne SOS – Pani Dominika

by

nb333Witam serdecznie,
byłabym wdzięczna za pomoc przy doborze dodatków, kwiatów, butów, upięcia oraz ozdób do włosów i biżuterii. Ślub zaplanowany jest na sierpień 2015 r. Zakupiona suknia to Afrodyta Freddo (tył pleców bardziej zabudowany) w kolorze białym.
Jestem naturalną, ciemniejszą blondynką o jasnej karnacji i zielonych oczach. Mam 158 cm wzrostu, włosy do ramion.
Największym problemem jest dla mnie wybór fryzury. Ponieważ mam okrągłą twarz, więc gładkie zaczesania do tyłu czy wysokie koki odpadają. Dobrze natomiast czuję się z upięciami, gdzie są lekko zasłonięte uszy, bądź plecionki po bokach (zdjęcia w załączniku).
Z welonów podobają mi się proste, krótkie, z delikatną koronką, chociaż nie wiem czy nie wpiąć we włosy kwiatów. Nie wiem co byłoby korzystniejsze.
Jeśli chodzi o kolor butów-zastanawiam się nad beżem/nude, ale również i nad czymś bardziej intensywnym np. granat, malina czy marsala. Bukiet byłby wtedy kolorystycznie zbliżony, choć nie wiem jaki mógłby być, jeśli buty byłyby np. beżowe.
Z góry dziękuję za porady :)

Nasze propozycje:
Do beżowych butów może dobrać Pani bukiet w odcieniach herbacianych, brudnym różu, beżu a także z elementami marsala. Pasować będzie krótki welon lub np. opaska. Upięcia jakie Pani proponuje są twarzowe i pasują do okrągłej twarzy.
nb333 nb334 nb335
Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *