Ślubne SOS – Pani Danuta

by

nb45Witam serdecznie,

zastanawiam się jak dobrać dodatki ślubne do mojej zakupionej sukienki ślubnej.
Zakupiłam model Pronovias Jaspe w kolorze śmietankowym. Suknia posiada tak jak w oryginale srebrną broszkę, która jest jedynym elementem ozdobnym sukienki.
Zastanawiam się jak dobrać bolerko, długość welonu – rozważam zamiast niego jakieś wpięcie we włosy/kwiat. Na pewno chciałabym kontrastujący kolor na butach, który będzie komponował wspólnie z kolorystyką bukietu ślubnego. Mój przyszły mąż wystąpi w szarym garniturze, dlatego wstępne moje rozważania były w kolorze lawendowym (lub inna odmiana fioletu)? Jestem wysoką osobą, 175cm wzrostu, bardzo szczupłą, o ciemnobrązowych długich włosach, ciemnych oczach.
Nie lubię dużej ilości świecidełek, koronek, stąd też nie wybrałam sukni ślubnej z trenem itd. Chciałabym, aby w mojej stylizacji bardziej dodatki zagrały główną rolę i podkreśliły moją osobowość, jestem dość szaloną osobą:)

Proszę o poradę:)

Nasze propozycje:

Jeśli chodzi o dodatki nawiązałybyśmy raczej do ozdobnej broszki w pasie. Ponieważ jest to jedyna ozdoba sukni, nawet jeśli zdecyduje się Pani na grzebyk do włosów, wszystko powinno się prezentować harmonijnie i elegancko. Wybór sukni oraz koloru przewodniego nie odzwierciedla w pełni Pani szalonej „osobowości”, ale naszym zdaniem wybór prostych, ale efektownych dodatków jest dobrym rozwiązaniem. Jeśli chodzi o bolerko to tiulowa „koszulka” sprawdzi się najlepiej.

nb45 nb46 nb47

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *