Ślubne SOS – Pani Blanka

by

unnamedWitam!

Od kilku miesięcy z zainteresowaniem śledzę Państwa blog! I gratuluję kreatywności! W ślad za pozostałymi dziewczynami również zwracam się z prośbą o poradę – mianowicie wybór bukietu, kolczyków oraz dobór fryzury na ślub w czerwcu. Jestem niewysoką (163) i niezbyt szczupłą (38/40) blondynką o niebieskich oczach. Suknia (koloru ivory) jest dość prosta – oprócz dwóch srebrnych dodatków. Przeglądając bukiety największą uwagę zwracam na róże, peonie oraz sukulenty. Kolory bukietów które najbardziej przyciągają moją uwagę są to róż oraz połączenie różu, białego i zielonego.
Mam dylemat z doborem fryzury, bowiem zastanawiam się między upięciem i uczesaniem na bok. Jednak boję się iż uczesanie na bok będzie „zbyt ciężkie” dla mojej figury. Zaznaczam również iż uwielbiam wszelkie warkocze :)

Czekam na jakieś inspiracje i z góry dziękuję za pomoc :)

Nasze propozycje:

Warkocz można wkomponować zarówno we fryzurę z włosów spiętych jak i puszczonych na bok – tak naprawdę tą decyzję powinna podjąć Pani razem z fryzjerem gdyż on znając Pani włosy będzie w stanie dopasować fryzurę do Pani urody i oczekiwań. My z naszej strony możemy jedynie pokazać kilka inspiracji, które naszym zdaniem przedstawiają bardzo ciekawe i atrakcyjne uczesania. Zieleń i róż w bukiecie może występować zarówno w wersji mocno nasyconej kolorystycznie jak i stonowanej, pastelowej. Zarówno róże jak i piwonie występują w wielu odcieniach – od tych intensywnych po jaśniejsze. Jeśli planuje Pani do bukietu wkomponować sukulenty postawiłybyśmy na pastelowy bukiet – wszystkie wymienione przez Panią gatunki można ładnie i harmonijnie ze sobą połączyć tworząc ciekawą całość. Jeśli chodzi o biżuterię to w grę wchodzi zdecydowanie srebro i kryształy – takie dodatki najlepiej nawiążą do zdobień na sukni.

sos877 sos878 sos879 sos880 sos881

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *