Ślubne SOS – Pani Barbara

by

etiuda1
Ślub mam już w sierpniu, także czasu pozostało niewiele. Jestem szczupłą szatynką, 166 cm wzrostu. Suknię wybrałam sobie następującą: http://www.galasuknieslubne.pl/etiuda.php
Będę miała welon do ramion z drobną koronką (koronkowym szlaczkiem) na końcu oraz do Kościoła malutkie bolerko wykonane z koronki tej samej, z której wykonano sukienkę. Włosy chcę pofarbować na czarno bądź ciemny brąz. Lubię odcienie filetu, różu, czerwieni oraz polne kwiaty. Bardzo mi się podobają Państwa jesienne propozycje. Tylko czy będą pasowały?
Z góry dziękuję za darmową poradę odnośnie uczesania, kwiatów i dodatków. Dodam tylko, że będę miała doczepiane włosy więc fryzury bez ograniczeń. Oczy mam błękitne – jeśli to istotne :)
Nasze propozycje:
Po pierwsze szczerze odradzamy farbowanie włosów na czerń – jest to kolor generalnie mało twarzowy, wymagający i dodający lat. Dodatkowo właściwie uniemożliwia szybką zmianę i rozjaśnienie – więc ryzyko, że coś pójdzie nie tak tuż przed ślubem jest spore :) Kolor Pani oczu także sugeruje, że czerń nie jest kolorem zbliżonym do Pani naturalnego koloru włosów. Dodatkowo czarne przedłużane włosy niestety nie sprawią wrażenie naturalnych. W tej kwestii najlepiej zaufać doświadczonej fryzjerce – my jednak postawiłybyśmy na pasujący do urody brąz z modnymi refleksami, które sprawią, że naturalne włosy pięknie przemieszają się z doczepami. Bukiet w jesiennych kolorach to świetny pomysł na ślub mający się odbyć późnym latem.
sos1688
sos1686 sos1687
Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *