Ślubne SOS – Pani Asia

by

sos1746Bardzo się cieszę, że trafiłam na Waszego bloga, bo to chyba jedyne miejsce w sieci, w którym mogę uzyskać pomoc:)

Mój problem jest chyba dosyć nietypowy- mam dwie sukienki i, mimo że ślub już za dwa miesiące, ciągle nie mogę się zdecydować.
Pierwsza to suknia marki Papilio- model Selesta. Prawie idealna, zdecydowałam się tylko na jedną zmianę- nieco uproszczone ramiączka.
Druga to długa koronkowa suknia Johna Zacka- właściwie moja opcja „awaryjna”, ale może wysunie się na prowadzenie…?
Obie sukienki, choć tak różne, wybrałam ze względu na ich prostotę- standardowe ślubne stylizacje (księżniczki, bezy, błyszczące materiały, duża ilość zdobień) w ogóle do mnie nie przemawiają.
Papilio ma świetną linię, podkreśla i tuszuje dokładnie to, co powinno. Zack jest bardziej wymagający, jeśli chodzi o figurę, sukienka jest prosta, ale w żadnym wypadku nie nazwałabym jej skromną;)
Rozumiem, że całościowe stylizacje musza się różnić. Mój problem polega na tym, że do żadnej z tych dwóch sukienek nie dodawałabym absolutnie nic:)
Mam 172 cm wzrostu, mogę pozwolić sobie na dowolną wysokość obcasów (Narzeczony niemały), mam włosy długie do łopatki (jasnopopielaty blond), jasną cerę i szare oczy, raczej szczupłą budowę. Jeśli chodzi o typ urody- mimo moich 26 lat prawdopodobnie nigdy nie będę wyglądała jak dojrzała kobieta- duże oczy, duże usta, twarz ciągle nieco gimnazjalna;)
Nie przewiduję welonu. Lubię wrzosy. Ostre barwy chyba niezbyt do mnie pasują, ale chętnie wprowadzę do stylizacji nieco koloru. Nie lubię żółtego złota. Wesele będzie w połowie września, w scenerii leśno-rustykalnej.
Proszę o jakąkolwiek podpowiedź, w jakim kierunku iść.
Nasze propozycje:
Obie suknie z powodzeniem „odnajdą się” w rustykalnym klimacie, mimo że są bardzo różne. Suknia Papilio to naszym zdaniem uosobienie dziewczęcej delikaności – idealnie pasuje do Pani urody. Druga, koronkowa kreacja nadaje się do stylizacji bardziej sexy i boho. Pani musi zadać sobie pytanie w jakim stylu czuć się będzie Pani lepiej, jaki bardziej pasuje do Pani wyglądu i charakteru. A może po prostu przebrać się w drugą suknię lub wykorzystać ją na poprawinach? :)

sos1746 sos1747 sos1748 sos1749

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *