Ślubne SOS – Pani Anna

by

Drogie Panie,

Ratunku! Pomocy! Za mąż wychodzę w czerwcu, suknia wybrana, a ja całymi nocami śnię o fryzurach i dodatkach.
Pewnie sama jestem sobie winna, obejrzałam już tyle rożnych bransoletek, kolczyków, upiec, kolorów, że utonęłam w ich powodzi i na nic nie mogę się ostatecznie zdecydować.
Moja suknia to Gusta z kolekcji Sweet&Modern Afrodyty.

Ja jestem niewysoka (162 cm), włosy koloru ciemny blond sięgają mi do ramion, oczy piwne, brzoskwiniowa karnacja, budowa ciała normalna, nie bardzo szczupła ale również bez nadwagi, takie zwykle, kobiece kształty w rozmiarze 38.

Do kościoła marzy mi się długi, lekki welon, potem chciałabym go zamienić na kwiaty, może coś na opasce? A może pojedynczy kwiat z woalką? Upięte czy raczej rozpuszczone? (cokolwiek to będzie, zależy mi, żeby wyglądało dobrze aż do rana)

Jeśli chodzi o dodatki, nie chciałabym szaleć z kolorami, wolałbym raczej coś eleganckiego w złocie, może beżu, najlepiej duże kolczyki z bransoletką.

A co z kwiatami? Coś niebiałego, ale tez nie bardzo kolorowego, niedużego ale i uroczego?
Wasza pomoc przy tych tak trudnych wyborach będzie nieoceniona, a mój narzeczony będzie Wam dozgonnie wdzięczny  mogąc w końcu ze mną porozmawiać na jakiś ‚nieślubny’ temat 😉

Nasze propozycje:
Do sukni może Pani dobrać długi welon. Jednocześnie lub osobno może Pani dobrać ozdobny grzebień w kolorze złota i pasujące kolczyki. Jeśli chodzi o Przedstawiłyśmy wersje ozdobne – z okazałą biżuterią oraz wersję delikatną z delikatniejszymi wkrętkami.
nb1266 nb1267 nb1265
Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *