Ślubne SOS – Pani Anna

by

nb541Witam,

W czerwcu mam swój własny ślub….i do tej pory nie mam pomysłu na siebie – jedynie mętlik w głowie. Mam 160 cm wzrostu, długie blond włosy, niebieskie oczy i bardzo jasną karnację. Proszę bardzo o pomoc w doborze bukietu, biżuterii, fryzury, kwiatów do sali weselnej…
Dotychczas zamówiłam jedynie suknię – suknia Tessa, z firmy IGAR, z przeróbkami – z oryginału sukni pozostawiłam jedynie przód góry, dół zamieniłam na „lejący” muślin jedwabny, wiązanie na plecach sukni na guziki, kolor sukni to czysta biel.
Wstępnie miałam wizję pastelowego bukietu, w kolorze jasnego różu/kremu/bieli.
Jednakże nie wiem czy ten pomysł jest dobry, gdyż wystrój sali weselnej jest bordowo-kremowy (kremowe ściany, obrusy, pokrowce – zdjęcie sali przesyłam w załączniku), a chciałabym aby bukiet nawiązywał do kwiatów na sali – obecnie nawet nie mam pojęcia jaki wybrać kolor wstążek do winietek itp.   Dodam, iż nie wyobrażam sobie dodatków w kolorze czerwonym czy tez bordowym – unikam tych barw. W związku z powyższym proszę bardo jakąś podpowiedź w doborze koloru kwiatów i dodatków weselnych na sali.
Byłabym wdzięczna także o podrzucenie pomysłu na kolczyki (może większe, ale krótkie, przyległe do ucha) oraz fryzurę – czy nisko upięty kok z ewentualnie długim welonem to dobry pomysł?
Z góry dziękuję za pomoc.

Nasze propozycje:
Do sali z bordowymi dodatkami faktycznie nie pasuje róż; chyba że zdecyduje się Pani na bukiet w kolorze różu ale z bordowymi elementami… Proponujemy odcienie kremowe, beżowe, zielone. Warto także jednak rozważyć bordo- mimo często negatywnych skojarzeń niektóre bukiety są naprawdę piękne a odcień marsala to hit sezonu.
nb539 nb540 nb541
Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *