Ślubne SOS – Pani Anna

by

nb490Dzień dobry!
Znalazłam Wasz blog dość niedawno i bardzo podobają mi się Wasze inspiracje.
Mój ślub już za trzy miesiące- początek czerwca, a ja poza suknią nie mam nic więcej. Jako, że mieszkam za granicą  wszystko załatwiam na odległość i nie mam możliwości spokojnego pochodzenia po sklepach.Sukienkę też zakupiłam pod dużą presją czasu. Nie ukrywam, że moda nigdy nie była moją mocną stroną, a w tym dniu chciałabym wyglądać naprawdę wyjątkowo, dlatego bardzo proszę o pomoc:)
Suknie mam koronkową syrenkę z kolekcji Annais nr 1503- ale wersja bez trenu. Niestety nigdzie nie mogę znaleźć jej zdjęć dlatego przesyłam swoje w załączniku (bardzo jednak proszę o ich niepublikowanie).
Mam 175 cm wzrostu, dość jasną karnację, niebieskie oczy i jestem brunetką. Mój narzeczony planuje zakupić granatowy garnitur SLIM. Jeśli chodzi o bukiet marzą mi się piwonie, myślałam o jednym z tych dwóch załączonych. Chciałabym też i jego namówić na muchę w kolorze moich kwiatów. Makijaż, który chodzi mi po głowie to delikatny róż z grafitem. Fryzura… i tu będzie problem bo bez przemyślenia ścięłam włosy rok temu i ich długość teraz nie jest rewelacyjna- do ramion. Myślałam o jakimś podpięciu na boku, może loczki. Najlepiej czuje się w rozpuszczonych włosach, ale chciałabym żeby plecy pozostały odkryte. Zdecydowałam się też na welon. Co do reszty dodatków nie mam żadnych propozycji więc liczę na Wasze wsparcie:)
z góry serdecznie dziękuje za cenne rady!

Nasze propozycje:

Do klasycznej, koronkowej sukni pasuje bukiet z piwonii – co więcej są to kwiaty sezonowe co tym bardziej warto wykorzystać. Jeśli pragnie Pani postawić na upięcie na boku z pokręconych włosów to przy długości do ramion koniecznym może okazać się zastosowanie specjalnych włosów z rodzaju clip-in aby zagęścić i przedłużyć fryzurę. Nie musi się Pani obawiać, stosując wysoką jakość i dobierając je do naturalnych włosów można osiągnąć całkowicie naturalny wygląd i wymarzony efekt. Warto to rozważyć i udać się na fryzurę próbną.

nb489 nb490 nb491-001

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *