Ślubne SOS – Pani Anna

by

lanaMam na imię Anna i już w maju biorę ślub. Moja suknia pochodzi z krakowskiej pracowni Nabla, jest to model Lena, ale z paskiem z kokardą jak w sukni Fleure, kolor biały, z trenem. Jestem wysoka (178 cm wzrostu), szczupła, moje włosy są koloru średni blond i długości do pasa.

Ze względu wzrost wybiorę buty bez obcasów, podobają mi się złote,brokatowe baleriny, ale nie wiem czy będą pasować do śnieżnobiałej sukni? Może lepiej zdecydować się na klasyczne białe? Mam problem z wyborem kwiatów, bardzo podobają mi się okrągłe bukiety w kolorze fuksji, np. z piwonii, gerber, ale w przypadku wyboru złotych butów, nie wiem jak mogłabym powiązać wszystkie elementy ze sobą, może złota wstążka przy bukiecie? Czy może kwiaty w innym kolorze?

Myślałam również o delikatnej złotej biżuterii: kolczykach i bransoletce.

 

Prawdopodobnie na ślubie będę miała długi welon, który później zdejmę. Włosy ze względów praktycznych chciałabym jakoś upiąć, ale nie wiem czy w warkocz czy nisko upięty kok ze stoikiem ze świeżych kwiatów?
Nasze propozycje:
Złoto i fuksja to oryginalne połączenie. Kochamy piwonie, jednak nie jesteśmy fankami gerber dlatego tu musi Pani zaufać swoim odczuciom. Jeśli wybierze Pani złote buty i biżuterię bukiet może zostać przewiązany złotą wstążką. Włosy upięłybyśmy nisko w prostego koka.

sos1094 sos1095 sos1096

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *