Ślubne SOS – Pani Anna

by

Moja SukniaPrzypadkiem podczas przeglądanie internetu natknęłam się na Wasz blog. Za miesiąc mój ślub a ja nadal mam dylematy co do dodatków do sukni…Suknia to model MON CHERI Jolie w kolorze ecru. Wiem na pewno że dodatki będą bordowe: buty i bukiet ale jeśli chodzi o kształt i np rodzaj kwiatów to nie mam zielonego pojęcia. Zastanawiam się nad biżuterią soutache (kolczyki i bransoletka) bo żadna inna biżuteria ślubna do mnie nie przemawia. Natomiast najgorszy problem to fryzura…Mam włosy czarne do ramion i nie chiałabym jakiegoś sztucznego upięcia z mnóstwem brokatu, srebra itp. Stawiam na prostotę i elegancję. Bardzo prosze o jakies propozycje. Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam!!!

Nasze propozycje:
Posiada Pani dość konkretną wizję swojego wizerunku w dniu ślubu, dlatego przedstawiamy elementy, które się Pani podobają. Kwiaty, które występują w kolorze bordowym to m.in róże, dalie, astry, kalie. Biżuteria soutache będzie pasowała do eleganckiej sukni. Jesli chodzi o fryzurę, proponujemy niewielkiego koka.
sos15 sos16 sos17 sos18 sos19

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

1 Comment on Ślubne SOS – Pani Anna

  1. Ania
    18 września 2013 at 07:44 (4 lata ago)

    Bardzo dziękuję za pomoc. Przybliżyły mi Panie wizje mojego wizerunku. Zdjęcia biżuterii i bukietów na pewno pomogą wybrać odpowiedni wzór:) A fryzury są rewelacyjne. POzdrawiam!!!

    Odpowiedz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *