Ślubne SOS – Pani Anna

by

Witam serdecznie! Mam na imię Ania(39lat). Zwracam się z prośbą o poradę ślubną:)  Nie zaprzeczam, lubię wyróżniać się strojem, zawsze starałam się ubierać odważnie, inaczej, ponad przeciętnie. Gdybym nie znalazła tej klasycznej sukienki w salonie, nie miałabym dylematu :). Proszę o podpowiedź, którą sukienkę jednak wybrać. Nadmienię,że narzeczony będzie szedł do ślubu w mundurze koloru czarnego i w kościele będą tworzyć szpaler strażacy w mundurach. Jeżeli już panie zasugerują jakiś wybór, to prosiłabym o doradzenie w kwestii koloru przewodniego, dodatków- bukietu, butów, biżuterii, makijażu, welonu(tu obstawiam sukienkę tylko klasyczną), ozdób na włosy.
Chciałabym, żeby dodatki były odważne ( w kolorze również) o ile oczywiście to by pasowało :). Ślub ma się odbyć w październiku tego roku, czy zakłada się również buty z odkrytymi palcami? czy pasują w takim razie do tego pończochy, czy raczej goła stopa? I do klasycznej sukienki musiałabym dodać bolerko, sweterek…och jakie to wszystko skomplikowane :).
Chciałabym być oryginalna, ale w dobrym guście :). Na pewno dostosuję się do Waszego wyboru, bo liczę na państwa profesjonalizm i doświadczenie:). Teraz kilka słów o mnie- jestem drobną, szczupłą dziewczyną, mam 158cm wzrostu, niebieskie oczy, brązowe włosy do ramion, ale na ślub bedą przedłużone doczepami, bo marzy mi się fryzura z ładnie upiętych włosów, a z moimi dosyć krótkimi, nie mam za dużo możliwości. Chciałabym przełamać klasykę odważnymi dodatkami, może w jakimś zdecydowanym kolorze, sama też lubię ubiór nietuzinkowy, wyróżniający się. Ślub ma się odbyć w październiku, dlatego też będę chciała dobrać do sukienki okrycie wierzchnie. Planuję do kościoła założyć długi welon a później przyozdobić włosy jakąś finezyjną opaską z kokardą- czy to dobry pomysł? Jestem filigranową, drobną kobietą, mam 158cm wzrostu, ciemne włosy, niebieskie oczy. Narzeczony będzie szedł do ślubu w mundurze, na weselu przebierze się w niebieski garnitur. Bardzo proszę o pomoc przy wyborze dodatków :). Pozdrawiam ciepło! Ania

Nasze propozycje:

Zdecydowanie do klasycznej sukni może Pani dobrać oryginalne dodatki pozostając jednak w eleganckim klimacie. Jeśli chodzi o okrycie wierzchnie to naszym zdaniem etola będzie idealna – nie musi być tak gruba jak na przedstawionej przez nas propozycji. Intensywny jesienny kolor dodatków będzie pasował do sukni i Pani stylu. Welon z powodzeniem może Pani zamienić na fascynator czy nietuzinkową opaskę. Co do pończoch to wszystko zależy od Pani preferencji – my zdecydowałybyśmy się na nie w przypadku butów z zakrytym palcem.

 

nb1696 nb1697 nb1698

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *