Ślubne SOS – Pani Ania

by

 

justin-alexander_8670_060Dzień dobry,
Biorę ślub w maju i jestem „w proszku” jeśli chodzi o przygotowania ślubne. Mam 160 cm wzrostu, włosy jasny blond, oczy zielone. Wybrałam suknię Justin Alexander 8670 – bardzo zdobną i efektowną. Zupełnie nie wiem natomiast, jakie wybrać do niej dodatki :( Jeśli chodzi o welon, myślałam o długim, do tego marzy mi się srebrny grzebyk we włosach. Buty również wymarzyłam sobie srebrne, nie wiem natomiast, czy uda mi się takie znaleźć. Nie wiem co zrobić z biżuterią – suknia jest tak zdobna, że nie chciałabym, aby mnie przytłoczyła. Myślałam o bransoletce i małych kolczykach, nie wiem natomiast, czy nie przesadzę?

 

 

Co z ewentualnym bolerkiem, szalem? Jesli chodzi o kwiaty – tu już całkiem nie mam pomysłu. Rozważałam dwie opcje – albo jasny, pastelowy róż, albo jasny pastelowy fiolet. Nie wiem, która opcja będzie się lepiej „współgrała” z moim typem urody.Podobają mi się hortensje, piwonie. Co Panie myślą o moich pomysłach? Będę wdzięczna za wszelkie rady, uwagi, poprawki :)

 

Nasze propozycje:
Suknia jest faktycznie strojna, ale nie oznacza to że stylizację należy pozbawiać dodatków. Wiele Pań bojąc się przeładowania, prawie całkowicie rezygnuje z dodatków. Efektem może być wizerunek sprawiający wrażenie, że „czegoś brakuje”. Jeśli decydujemy się na strojną suknię, należy iść za ciosem oczywiście nie przesadzając z ozdobami. Suknie Justin Alexander są nieco vintage, a w ten styl idealnie wpisują się ozdobne grzebyki do włosów. Długi, prosty welon – mgiełka będzie odpowiedni. Blondynkom pasują pastele, zarówno róż jak i fiolet powinny prezentować się pięknie. Można także pomyśleć o połączeniu tych dwóch odcieni. Maj to najlepszy miesiąc jeśli chodzi o kwiaty zatem florystka będzie miała prawdziwe pole do popisu. Zrezygnowałybyśmy okrycia wierzchniego, maj to miesiąc ciepły, a na dworze nie zabawi Pani długo. Srebrne lub inne obuwie może Pani wykonać na zamówienie, przesyłając firmie tym się zajmującej zakupiony kawałek tkaniny.

sos558 sos559 sos560 sos561 sos562 sos563 sos564

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *